شماره گیری تمیز + ملایم است

Dial خط شستشوی بدن و شستشوی کف ضد باکتری ضد باکتری را راه اندازی کرده است که نه تنها ضد حساسیت هستند ، بلکه توسط متخصص پوست نیز آزمایش شده و بدون رنگ ، پارابن ، فتالات و سیلیکون ساخته می شوند. فرمول متعادل و وگان با pH باعث می شود پوست بدن مرطوب و سالم باشد.

رندی ملتون ، معاون رئیس بازاریابی ، مراقبت از بدن برای Henkel ، گفت: “با تمیز + ملایم ، Dial برای مصرف كننده ای كه به دنبال و استفاده از محصولات ضد آلرژی است و فاقد مواد تشکیل دهنده مانند رنگ ، پارابن ، فتالات و سیلیكون هستند ، جذاب است.” “گزینه ای را برای آنها فراهم می کند که لطیف بر روی پوست باشد ، اما با مارک معتبر Dial نیز پشتیبانی می شود.”

Clean + Gentle ، با فرمول Skin Smart خود ، با ترکیبی از نرم کننده های مرطوب کننده و پاک کننده های ملایم فرموله شده است تا تمیزی متعادل را ایجاد کند. این دست شستشوها و شستشوهای بدن در بطری هایی قابل بازیافت پرتاب می شوند که به عنوان اولین گزینه Dial ، Fragrance Free گزینه ای در سراسر بدن و دست خواهد بود.

  • شستشوی بدن تمیز و ملایم که بدون خشک کردن پوست در چهار رایحه جدید از جمله آلوئه ، واترلیلی ، گریپ فروت و عطر و بوی آزاد ، هیدراته و شستشو داده می شود.

  • شستشوی دست + تمیز و ملایم که با فرمول ضد باکتری ساخته شده و پوست را بدون خشک شدن نیز آبرسانی و تمیز می کند. این دست شست و شو دهنده 99.99٪ باکتری هایی را که در محیط های خانگی مشاهده می شوند از بین می برد. آنها در آلوئه ، گریپ فروت و عطر رایگان موجود خواهند بود.

در راه اندازی خط تمیز و ملایم ، Dial قصد دارد با همکاری متخصصان برجسته و معتبر به برند ، که در دسترس رسانه ها خواهد بود و به عنوان یک منبع تأثیرگذار ، و همچنین میزبان تاکتیک های راه اندازی از جمله یک رویداد مجازی خواهد بود. علاوه بر این ، 5000 مطب پزشک ، از جمله متخصصان پوست و آلرژی ، در سراسر کشور نمونه برداری می کنند و این محصولات را به بیماران خود توصیه می کنند.

Clean + Gentle از ابتدای فوریه 2021 در سراسر کشور در خرده فروشی های مواد غذایی ، دارویی و انبوه در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>