شرکت نگهدارنده ها آزمایشگاه های شارون ردپای خود را به ایالات متحده گسترش می دهد

آزمایشگاه های شارون ، ارائه دهنده راه حل های نگهدارنده در صنعت مراقبت شخصی و لوازم آرایشی ، مرحله اول ردپای شرکت های خود را در آمریکای شمالی اعلام کرده است. راه اندازی Sharon Labs USA مکمل استراتژی رشد ارگانیک شرکت و ادامه تمرکز آنها برای نزدیکتر شدن به مناطق مهم است.

لورا میلز ، اخیراً به عنوان مدیر توسعه تجارت به آزمایشگاه های شارون پیوست و گزارش خود را به Naama Eylon ، معاون مراقبت شخصی رئیس جمهور داد.

آزمایشگاه های شارون که دفتر مرکزی آن در اشدود است ، اسرائیل طیف وسیعی از راه حل های نگهدارنده را برای مراقبت شخصی ارائه می دهد ، و چالش های خاص فرمولاسیون ناشی از تنظیمات ثابت مصرف کننده و نگرانی های نظارتی را برآورده می کند.

“تقاضا برای مواد آرایشی تمیز و طبیعی تر به طور مداوم در حال افزایش است و مواد نگهدارنده بخشی مهم از این معادله هستند. نمونه کارها ما گزینه های حفاظتی را در اختیار شما قرار می دهند که به ادعاهای اثبات شده ارزش افزوده مانند طبیعی ، طبیعی و عاری از ارزش تبدیل می شوند در حالی که عملکردی بهتر را ارائه می دهند. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیکتر با شرکا و مشتری آمریکای شمالی خود هستیم. ما اطمینان داریم که این امر ارتباط بین نیازهای بازار و نوآوری شارون را بیشتر تقویت خواهد کرد. “

در سال 2019 ، آزمایشگاه های شارون اولین حضور منطقه ای خود در اروپا را تأسیس کرد که در حال حاضر توسط محمد اساوی هدایت می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>