شرکت صادقانه 12 درصد درآمد در Q1 را گزارش می دهد

درآمد شرکت سه ماهه اول 2021 در سه ماهه اول 81.0 میلیون دلار بود که 12 درصد بیشتر از سه ماهه مشابه سال 2020 است.

“ما با شروع رشد دو رقمی فروش ، شروع بسیار خوبی از سال 2021 آغاز کردیم. این رشد نشان دهنده موفقیت مداوم ابتکارات استراتژیک ما است که متمرکز بر محتوا ، اجتماع و تجارت ، نوآوری قدرتمند و گسترش گروه ها است. “، نیک ولاهوس ، مدیرعامل شرکت The Honest ، که در اوایل سال جاری علنی شد ، گفت.

تجارت پوشک و دستمال مرطوب با 49.5 میلیون دلار فروش بزرگترین بخش Honest است. فروش 2٪ بود که به گفته این شركت ناشی از “تغییر پوشك Clean Conscious” آن است و در مقایسه با سه ماهه اول قوی سال 2020 كه فروش 35٪ نسبت به سه ماهه اول 2019 افزایش یافته است ، ناشی از مصرف بالاتر پوشك و دستمال مرطوب و سهام است در مراحل اولیه بیماری همه گیر COVID-19. “

درآمد حاصل از مراقبت های شخصی و پوستی 42٪ افزایش یافت و به 26.2 میلیون دلار رسید که ناشی از رشد شدید حجم در کانال های دیجیتال و خرده فروشی این شرکت بود. در طی این سه ماهه ، Honest گفت که برای حمایت از مرحله بعدی ، که پیش بینی می شود در سه ماهه سوم سال 2021 باشد ، در ازای اعتبارات بازاریابی و حمل و نقل آتی ، 3.4 میلیون دلار موجودی زیبایی را به فروش رسانده است.

“از زمان تاسیس ، ما با تمرکز بر لیزر به خواسته ها و نیازهای مصرف کنندگان خود متمرکز شده ایم. در نتیجه ، طی چند سال گذشته ، ما در گسترش تجارت خود به مناطق جدید ، از جمله مراقبت از پوست و زیبایی ، دو برابر شده ایم. “جسیکا آلبا ، بنیانگذار و مدیر ارشد خلاقیت ، گفت. “دیدن اینکه موفقیت استفاده روزمره از محصولات مراقبت از پوست و زیبایی در سه ماهه اول سال 2021 ، رشد چشمگیری در گروه محصولات مراقبت شخصی و پوستی ما ایجاد می کند ، بسیار انرژی آور است.”

درآمد خانوارها و بهزیستی 53٪ افزایش یافته و به 5.2 میلیون دلار رسیده است که ناشی از فروش محصولات ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده آن است که در نیمه دوم سال 2020 ارائه شده است. صادقانه می گوید درآمد خانوار و سلامتی در مقایسه با سه ماهه اول سال 2020 به طور قابل توجهی رشد کرده است ، در حالی که درآمد 25٪ کاهش یافته است تا سه ماهه اول سال 2019 ، ناشی از توقف تولید محصولات غیر اصلی در این گروه از محصولات ، مانند شیر خشک.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>