شرکت شیمیایی Sea-Land تغییرات رهبری را ایجاد می کند

شرکت شیمیایی Sea-Land ، توزیع کننده مواد شیمیایی جهانی مواد افزودنی ویژه برای صنعت روانکاری و بازارهای نظافت خانگی ، صنعتی و سازمانی ، پیت Pendergast را به عنوان معاون اصلی بازاریابی و فروش و تغییرات سازمانی منصوب کرده است.

Pendergast 31 سال تجربه فروش و رهبری در صنایع شیمیایی را به Sea-Land ارائه می دهد. وی اخیراً مدیر فروش پدر و نفت و گاز ، روان کننده ها ، تصفیه آب و استخراج با Dow آمریکای شمالی بود. Pendergast در رشد و هدایت تیم های فروش با عملکرد بالا تخصص دارد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه دپول و کارشناسی بازاریابی از دانشگاه ایالتی میشیگان است. گردآوری تیم های فروش ، بازاریابی و خدمات مشتری آمریکای شمالی تحت Pendergast ، Sea-Land را قادر می سازد تا برتری تجاری را برای مشتریان خود بهبود بخشد.

“پیت یک افزودنی برجسته در تیم Sea-Land ما است ، زیرا او تعداد زیادی از ارتباطات صنعت ، دانش بازار و تخصص رهبری فروش را به سازمان ما می آورد.” گفت: جنیفر آلتشتات ، رئیس ، Sea-Land. “با ادامه تمرکز Sea-Land بر رشد ، پیت بخشی جدایی ناپذیر از برنامه خواهد بود.”

داگ هونیگ به مدیر تجربه مشتری ارتقا یافت و تیم خدمات مشتری را تحت همان سازمان بازاریابی قرار خواهد داد. او با تمرکز بر فناوری به خدمات مشتری می پردازد و خدمات ارزش افزوده بیشتری را برای مشتریان فراهم می کند. هونیگ به Pendergast ، Sr. VP ، فروش و بازاریابی گزارش خواهد داد.

آلتشتات گفت: “همسان سازی تیم های فروش ، بازاریابی و خدمات مشتری ، Sea-Land را به خوبی موقعیت می دهد تا بهترین تجربه را برای مشتریان ما فراهم کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>