شرکت بازسازی مو 15 میلیون دلار سری A را می بندد

استیمسون درمانی برای پیشبرد توسعه راه حل درمانی اختصاصی خود در زمینه ریزش مو ، بودجه 15 میلیون دلاری DCVC Bio را هدایت کرده است. Genoa Ventures ، AbbVie Ventures و سایر سرمایه گذاران در حمایت از تلاش های شرکت مستقر در سن دیگو برای بازیابی رشد موی انسان با استفاده از یک فناوری جدید برای بازسازی سلول با استفاده از سلول های خود بیمار برای تولید فولیکول های جدید مو ، شرکت می کنند.

سرمایه گذاری AbbVie Venture به دنبال سرمایه گذاری اولیه شرکت Allergan Aesthetics در سال 2020 انجام شده است.

بودجه سری A کل بودجه جمع آوری شده تا به امروز را به 22.5 میلیون دلار می رساند. بودجه به استمسون اجازه می دهد تا مرحله بعدی تحقیق و توسعه سیستم مهندسی سلول خود را ادامه دهد ، جایی که با مواد مهندسی زیستی و تحویل رباتیک به عنوان یک راه حل جدید برای جایگزینی موهای طبیعی ترکیب می شود. در حال حاضر ، تلاش های تحقیق و توسعه استیمسون بر ایجاد یک راه حل بهینه شده برای محیط ساختار پوست انسان در مدل های حیوانی بزرگتر متمرکز است. فناوری مبتنی بر سلول بنیادی پرتوان Stemson (iPSC) قادر به تولید انواع سلول های مورد نیاز برای شروع رشد فولیکول مو است و با موفقیت در مدل های حیوانات کوچک آزمایش شده است.

علاوه بر بودجه ، استیمسون اعلام کرد که Kiersten Stead ، Ph.D. ، شریک مشارکت در DCVC Bio و جنی Rooke ، Ph.D. ، مدیر عامل Genova Ventures ، رئیس اجرایی Stemson Matt Posard و مدیر ارشد اجرایی خواهد شد. و جف همیلتون یکی از بنیانگذاران در هیئت مدیره.

دکتر استید در شرکت های در مراحل اولیه سرمایه گذاری می کند که در زمینه علوم زیستی مشاغل جدیدی با فناوری عمیق ایجاد می کنند. استید دکترای خود را دریافت کرد. در زیست شناسی مولکولی و ژنتیک و MBA در امور مالی از دانشگاه آلبرتا. دکتر روک بنیانگذار و مدیرعامل شرکت جنوا ونچرز است که در آن شرکت های اولیه در زمینه همگرایی فناوری و زیست شناسی تخصص دارند. روک دکترای خود را دریافت کرد. در رشته ژنتیک از دانشگاه ییل و مدرک فیزیک از انستیتوی فناوری جورجیا.

دکتر استد اظهار داشت: “تقریباً 30 سال از آخرین درمان ریزش مو که توسط FDA تأیید شده است می گذرد ، هنوز میلیون ها نفر از لحاظ جسمی و روحی از دست دادن موهای خود هر ساله رنج می برند.” “سکوی مهندسی سلول های بنیادی جدید استیمسون این پتانسیل را دارد که یک بار و برای همیشه ریزش مو را درمان کند ، نه تنها علائم جسمی این مشکل پیچیده ، بلکه بار روانی را نیز درمان می کند.”

دکتر روک افزود: “تیم جنوا از دیدگاه استمسون تحت تأثیر زیست شناسی و فناوری و استفاده از آن فراتر از” زیست فناوری “تحت تأثیر قرار گرفته است. “با ترکیب پیشرفت های مهیج در iPSCs و فن آوری های جدید در علوم مواد و داده ها ، استیمسون نمونه ای از تیم های کایمریکایی است که جنوا سعی دارد از آنها برای تبدیل شدن به یک شرکت تعریف کننده دسته پشتیبانی کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>