شرکت اسپانیایی روش درمانی جدیدی را برای وصله های سفید پوست راه اندازی می کند

درمان Bella Aurora Labs دارای ترکیبی موضعی و مکمل است که با متخصص ویتیلیگو تهیه شده است.

کریستین اسپوزیتو ، مدیر ویرایشگر05.11.21

آزمایشگاه های بلا آرورا ، مادرید ، Repigment را راه اندازی کرده است ، خط جدیدی که برای درمان لکه های سفید روی پوست فرموله شده است. این شرکت گفت که این محدوده اوج همکاری بیش از چهار ساله با متخصص پوست و ویتیلیگو ایتالیایی دکتر ماتئو بوردیون است.

وی گفت: “به عنوان متخصصان در مطالعه ملانوسیت ها و رنگدانه های پوستی ، می توانیم برای پوست هایی با رنگدانه های غیرطبیعی راه حلی ارائه دهیم. تقریباً دو درصد از جمعیت جهان این بیماری پوستی را دارند که اگرچه دردناک نیست اما تأثیر روانی دارد.” جوردی سگورا ، مدیر تحقیق و توسعه در بلا آرورا

خط جدید Repigment شامل یک کرم موضعی و یک مکمل غذایی است که پوست را برای قرار گرفتن در معرض آفتاب یا جلسات تابش غرفه آماده می کند.

این کرم به گونه ای طراحی شده است که برای محافظت از پوست ، دو بار در روز در مناطق آسیب دیده همراه با یک کپسول به همراه یک لیوان آب به همراه یک وعده غذایی استفاده شود. این درمان باید با قرار گرفتن در معرض نور طبیعی خورشید یا اشعه ماورا بنفش مصنوعی تحت نظارت یک متخصص بهداشت همراه باشد. توصیه می شود حداقل برای شش ماه یا تا زمان رنگ آمیزی کامل ناحیه ، درمان را دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>