شرکتهای Estée Lauder رئیس جمهور ، انگلیس و ایرلند را منصوب می کنند

سو فاکس به عنوان رئیس جمهور ، پادشاهی انگلستان (انگلستان) و ایرلند ، Estée Lauder Companies Inc ارتقا یافته و بلافاصله لازم الاجرا است.

از ژانویه 2020 ، فاکس سمت معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل ، انگلیس و ایرلند را عهده دار شده است ، جایی که وی مسئول نظارت بر تجارت این شرکت در تاسیس ترین منطقه آن در خارج از ایالات متحده است.

فاکس 26 سال در این شرکت بوده و دارای پست های مختلف ارشد در سطح جهانی از جمله مدیر کل ژاپن و مدیرعامل آفریقای جنوبی است. فاکس در نقش جدید خود گزارش خود را به سدریک پروو ، رئیس گروه ، بین الملل ادامه خواهد داد.

پروو گفت: “سو در پیشبرد نوآوری هیجان انگیز در خرده فروشی و ایجاد مدل های جدید توزیع همه کانال در انگلیس و ایرلند نقش مهمی داشته است.” “سو ، یک رهبر معتبر ، پرانرژی و فراگیر ، به همان اندازه که نتیجه دارد ، توسط فرهنگ و ارزش ها هدایت می شود. من می دانم که تخصص و تمرکز استراتژیک وی برای تقویت موفقیت برجسته در منطقه انگلیس و ایرلند ادامه خواهد یافت. “

تحت رهبری فاکس ، این منطقه تعهدات خود را در زمینه گنجاندن ، تنوع و برابری ، ایجاد ساختار جدید حاکمیت منطقه ای با شورای تنوع منطقه ای و دایره شمول و تنوع ، توسعه داده است. فاکس همچنین بر برنامه تلاش های امدادی Covid-19 منطقه نظارت کرده و 170،000 ضدعفونی کننده دست ایجاد شده در مرکز تولید ELC مستقر در انگلیس و هزاران محصول مراقبت شخصی ELC را به کارگران اصلی و شرکای خیریه اهدا کرده است.

فاکس پیش از ارتقا to سمت خود به سمت معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل ، انگلیس و ایرلند در سال 2020 ، به عنوان مدیر کل وابسته ELC در ژاپن خدمت می کرد و ناظر بر پنج فصل متوالی رشد فروش خالص در یکی از استراتژیک ترین و خواستارترین بازارهای مصرف در سطح جهان بود. فاکس همچنین سفر خرده فروشی سفر را برای مناطق اروپا ، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) مستقر در لندن رهبری کرد و قبل از آن ، با موفقیت رهبری 10 ساله شرکت وابسته به آفریقای جنوبی را عهده دار شد و پیشگام حضور این شرکت در بازارهای صحرای بزرگ بود. فاکس همچنین مدتی را در مناطق سنگاپور ، آسیا-اقیانوسیه و آمریکای شمالی ELC و شرکت های تابعه گذرانده است.

فاکس عضو تیم رهبری اجرایی شرکتهای Estée Lauder است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>