شرکای Sederma با Alganelle – HAPPI

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر05.10.21

Sederma ، پیشرو در زمینه مواد فعال زیستی در نظر گرفته شده برای صنایع آرایشی و بهداشتی ، با Alganelle ، یک شرکت بیوتکنولوژی فرانسوی در لبه برش بیولوژیکی مصنوعی ریز جلبک ها برای توسعه پایدار و تولید مولکول های طبیعی همکاری کرده است.

در راستای هدف Croda برای استفاده از علم هوشمند برای بهبود زندگی ، فناوری مخرب Alganelle مواد خام با کیفیت بالا را که از فرآیندهای پایدار احترام می گذارد به محیط زیست و تنوع زیستی ارائه می دهد. Sederma به شدت به این حرکت از سنتز شیمیایی به زیست شناسی مصنوعی برای تولید پاک کننده بهترین فروش خود اعتماد دارد.

تخصص Sederma در علم پپتید برای کاربردهای آرایشی ، همراه با دانش منحصر به فرد آلگانل برای مهندسی ریز جلبک هایی که به عنوان کارخانه های سلول فتوسنتز استفاده می شود ، امکان تولید مواد فعال آرایشی در آینده را فراهم می کند. این پروژه مشترک سنتز بیولوژیکی یکی از مواد تشکیل دهنده Sederma با پلت فرم ریز جلبک بهینه شده Alganelle در مرحله توسعه است و حق ثبت اختراع تا پایان ماه آگوست سال جاری منتشر می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>