شرکای Lubrizol با Advonex – HAPPI

Lubrizol Life Science – Beauty (LLS Beauty) برای تولید مواد تجدید پذیر برای بازار زیبایی و مراقبت های شخصی با شرکت کانادایی Advonex International Corp. همکاری کرده است.

Advonex که در کینگستون ، انتاریو مستقر است ، از طریق فرآیندهای ثبت اختراع ، هیدروکربن های گیاهی تولید می کند. این هیدروکربن های نوآورانه با اجزای سازگار با محیط زیست جایگزین مواد پایه نفتی مانند سیلیکون ، بنزین و روغن معدنی می شوند. هیدروکربن ها همچنین تجربه حسی سیلیکون را در محصولات مراقبت از پوست ، مراقبت از مو و پاک کننده پوست ارائه می دهند.

داگ نالی ، مدیر بازرگانی LLS Beauty and Home ، گفت: “ما مفتخریم که با Advonex همکاری می کنیم تا سبد رو به رشد مواد طبیعی و پایدار را گسترش دهیم.” “ما انتظار داریم كه این مشاركت به ما اجازه دهد جایگزینی برای سیلیكونها در محصولات زیبایی ایجاد كنیم و به ما كمك كنیم تا مأموریت خود را برای كمك به جهان بهتر انجام دهیم.”

چاد جوشی ، رئیس و مدیر عامل شرکت Advonex ، گفت: “همکاری با LLS Beauty تخصص و توزیع جهانی Advonex را فراهم می کند که برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای گزینه های جایگزین مواد اولیه نفتی در فضای بازار زیبایی و مراقبت های شخصی مورد نیاز است.” “این توافق نامه تعهد مداوم LLS Beauty به پایداری را نشان می دهد و توانایی ما را برای ورود و خدمت به بازار مراقبت های شخصی تسریع می کند.”

مشارکت Advonex آخرین مرحله در تعهد LLS Beauty به پایداری است. در سالهای اخیر ، لوبریزول Laboratoire Phenobio ، تأمین کننده عصاره های طبیعی و مواد تشکیل دهنده عملکرد طبیعی را به دست آورد و همکاری های جهانی را با CP Kelco و Corbion Biotech Inc ، رهبران بازار در شیمی مبتنی بر طبیعت انجام داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>