شرکای Kiehl با Gyrl Wonder

Kieh’s از سال 1851 ، برند مراقبت از پوست با الهام از داروخانه ، با Gyrl Wonder همکاری می کند ، یک برنامه مشاوره بین فرهنگی که به زنان جوان رنگارنگ از طریق تأثیرات اجتماعی و کشف شغل کمک می کند.

“اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، تجهیز نسل بعدی رهبران زن به ابزارها و تجربیاتی که در نهایت به آنها امکان رشد می دهد ، بسیار مهم است. من خودم با داشتن دو دختر ، اعتقاد جدی به تأثیری که یک مربی قوی در زندگی زنان جوان دارد ، دارم. Kiehl با مشارکت با Gyrl Wonder متعهد به کمک مالی و ایجاد منابع و فرصت هایی برای این رهبران آینده است. ”، مدیر کل Kiehl در ایالات متحده ، رمزی برنز گفت.

علاوه بر کمک مالی 25000 دلاری اختصاصی برای حمایت از اقدامات Gyrl Wonder ، Kieh در حال تقویت ماموریت Gyrl Wonder در طول 2021 از طریق یک مشارکت چند وجهی است که رهبران فردا را از طریق مثبت سازی پوست ، مراقبت از خود (سلامت روان) و توسعه حرفه ای توانمند می کند. .

“مشتریان Kiehl با اصالت و ارادت برند به جامعه شناخته می شوند. Gyrl Wonder هم همینطور است. ما به Gyrls خود این قدرت را می دهیم که قوی ، جاه طلب ، خوب و با خود صادق باشد تا آنها نیز در جهان به عنوان یک شهروند جهانی پویا ظاهر شوند. ما از همکاری با Kiehl برای تأمین سوخت بیشتر و تقویت اهداف مشترک یکدیگر بسیار هیجان زده هستیم. “” تولا لاول ، بنیانگذار Gyrl Wonder اظهار نظر کرد.

مشارکت Kiehl و Gyrl Wonder با روز جهانی زن در 8 مارس آغاز می شود ، و رسانه های اجتماعیKiehls برنامه مشاوره Gyrl Wonder را مورد توجه قرار می دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>