شرکای Cascade با استرلینگ K. براون برای کمپین جدید مراقبت در منزل

Cascade ، مارک P&G ، با همکاری بازیگر استرلینگ K. براون برای راه اندازی قسمت دوم ابتکار “Do It Every Night” ، فاش کردن یک “راز کوچک کثیف”: اجرای ماشین ظرفشویی هر شب از آب و انرژی کمتری نسبت به شستن ظروف استفاده می کند با دست.

طبق گفته Energy Star ، ماشین های ظرفشویی مجاز در هر چرخه کمتر از چهار گالن آب در مقایسه با شستن دست مصرف می کنند که هر دو دقیقه چهار گالن مصرف می کند. این بدان معناست که اگر فقط 10 دقیقه در روز ظروف را بشویید ، با تغییر ماشین ظرفشویی می توانید در هفته 100 گالن صرفه جویی کنید. به علاوه ، ماشین ظرفشویی نسبت به شستن ظرف ها در ظرفشویی انرژی کمتری مصرف می کند و هر ساله 130 دلار در قبض انرژی خود صرفه جویی می کنید.

کریستین دکر ، نایب رئیس تجارت و خدمات ظرفشویی آمریکای شمالی P&G ، گفت: “بسیاری از افراد از اینكه ماشین ظرفشویی در واقع كارآمدتر از روش شستن ظرف های خود هستند ، تعجب می كنند.” “طبق گفته Energy Star ، راه اندازی ماشین ظرفشویی در مقایسه با شستن دستی ظروف ، نیمی از انرژی را مصرف می کند. به همین دلیل هیچ کس نباید احساس گناه کند که اجازه می دهد ماشین ظرفشویی ظرف غذای روز را اداره کند. “

از سال 1955 ، Cascade به طور مداوم محصولات و روش های خود را برای بهبود ظرفشویی و کاهش مصرف آب نوآوری می کند. در واقع ، Cascade ادعا كرد كه این اولین ماركی است كه مواد شوینده ایجاد كرده است كه به افراد اجازه می دهد قبل از شستن ظروف قبل از شستن ، آنها را در ماشین ظرفشویی پر كنند.

اخیراً ، این برند Cascade Platinum ActionPacs را با 50 درصد قدرت تمیز کردن بیشتر معرفی کرد. Cascade Platinum ActionPacs به مواد جامد مواد غذایی باقیمانده و تجزیه می شود ، کثیف ترین ظروف را بدون نیاز به شستشوی قبل حل می کند. ابتکار تجاری این برند “هر شب این کار را انجام دهید” بخشی از تعهد مداوم Cascade به نوآوری و حمایت از مصرف آب مسئولانه است.

https://www.youtube.com/watch؟v=CKwIevLsjyU

سال گذشته ، Cascade افسانه “ظرفشویی هدر است” را بر سر زبان ها انداخت و با استفاده از شوخ طبعی مردم را به ایجاد انگیزه برای ایجاد تغییر در عادت های ظرفشویی برای صرفه جویی در مصرف آب کمک کرد. امروز ، این نام تجاری همکاری خود را با بازیگر استرلینگ کی براون آغاز کرده است تا به مردم کمک کند از طریق شستن دست برای ماشین ظرفشویی از طریق یک سری مطالب آموزشی و زبانه گونه دیگر ، مردم را به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی ترغیب کنند.

استرلینگ کی براون گفت: “ما در کالیفرنیا زندگی می کنیم ، بنابراین صرفه جویی در مصرف آب همیشه برای من و خانواده ام مهم است.” “ما بیشتر ظروف خود را با دست می شستیم. سپس ، من یک راز کوچک آموختم – که ماشین ظرفشویی در واقع کمتر از 4 گالن آب در هر چرخه مصرف می کند ، بنابراین معلوم شد که ما با شستن دست ، آب و انرژی زیادی را هدر می دهیم. دیگر نه. اکنون ، من اجازه می دهم ماشین ظرفشویی هر شب ظرف ها را اداره کند – صرفه جویی در مصرف آب ، وقت و انرژی. “

علاوه بر کمک به مردم در صرفه جویی در مصرف آب در خانه ، Cascade از طریق همکاری با برنامه “تغییر دوره” بنیاد محیط زیست Bonneville به بازیابی آب در محیط کمک می کند. در حال حاضر ، Cascade در چندین پروژه در مناطق تحت فشار آب در سراسر کشور همکاری می کند تا آبراه ها و زیستگاه های مهم طبیعی ، از جمله حوضه رودخانه ساکرامنتو ، یکی از مهمترین منابع آب کالیفرنیا را احیا کنید.

“مسائل مربوط به آب در سراسر آمریکای شمالی همچنان مهمترین نگرانی برای مردم و مشاغل است. طی سالهای گذشته ، ما توانسته ایم شرکت ها و مردم را گرد هم آوریم تا رد آب انسان را کاهش داده و آب را به مناطق نیازمند برگردانند. “می گوید وال فیشمن ، مدیر ارشد توسعه در BEF. “نه تنها Cascade به مردم در صرفه جویی در مصرف آب در زندگی روزمره کمک می کند ، بلکه این مارک از پروژه هایی پشتیبانی می کند که بیش از 338 میلیون گالن آب شیرین را به رودخانه ها و تالاب های سراسر ایالات متحده بازگرداند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>