شرکای Aveda با خیریه: آب برای ماه زمین

از میله شامپو با نسخه محدود برای جمع آوری پول برای محافظت و تأمین آب تمیز به افراد نیازمند رونمایی می کند.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر03.31.21

آودا جزئیات مربوط به کمپین سالانه جمع آوری کمکهای ماه زمین خود را به اشتراک گذاشته است. امسال ، یک نوار شامپو – اولین نوار شامپوی آودا که به طور انحصاری برای مو ایجاد شده است – کمک خواهد کرد تا میلیون ها نفر برای محافظت و تأمین آب تمیز به افراد نیازمند در سراسر جهان کمک کنند.

Aveda که از اول آوریل در دسترس است ، به عنوان بخشی از همکاری خود با خیریه: آب ، یک نوار شامپو پرورش شامپور تغذیه کننده نسخه محدود ارائه می دهد. پنج دلار از هر فروش مستقیماً به خیریه اختصاص می یابد: پروژه های آب تمیز آب.

نوار شامپو شامپور به آرامی تمیز می کند تا تغذیه ای بدون وزن و با ماندگاری طولانی را ایجاد کند در حالی که مو را با یکی از رایحه های آودا تزریق می کند. این بسته بندی پلاستیکی صفر است و فاقد سیلیکون ، پاک کننده سولفات ، بدون ظلم و وگان است.

نوار شامپو در سراسر ماه زمین در فروشگاه های آودا ، سالن های آودا و به صورت آنلاین در سایت آویدا دات کام موجود است.

همچنین ، برای اولین بار ، 100٪ از کل فروش آنلاین و فروشگاه های آویدا در ایالات متحده در روز زمین 2021 (22 آوریل) به امور خیریه: آب اهدا می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>