شرکای مراقبت از پوست Ambi با Emerge! نمایش باند مد

مراقبت از پوست Ambi ، که توسط افراد رنگارنگ و برای آنها ساخته شده است ، با Emerge همکاری می کند! نمایش مد باند ، که یک دهه تنوع در باند را جشن می گیرد.

به عنوان یک حامی مالی ، هر پنج برنده The Next Great Face Search Ambi در این رویداد مجازی ، به عنوان مدل یا مفسران نمایش ، در کنار برخی از استعدادهای برجسته و برجسته صنعت مد حضور خواهند داشت. همه برندگان از محصولات Ambi برای دستیابی به چهره ای آماده برای دوربین استفاده خواهند کرد.

جستجوی چهره بزرگ بعدی Ambi در ماه مه سال 2020 با مشارکت ستاره و مدل واقعیت سینتیا بیلی و آژانس بیلی برای کشف نسل بعدی سفیران مارک که تجسم زیبایی و انحصار بی نظیر جامعه چند فرهنگی آمریکایی است ، راه اندازی شد. گروه متنوع برندگان – از جمله Camera Carter ، Teanna Gilliam ، Saniyyah Bilal ، Destiny Thompson و Heidy Jantzen – همه به زیبایی روح مارک تجاری را نشان می دهند و همچنین مناسب برای شرکت در نمایش جالب و زیبای طراحان Terri Stevens در Emerge!

“Funkinbeauti Designs برای زنی است که می داند کیست – او به اعتماد به نفس به سبک زیبای خود می ریزد. من برای زنی طراحی می کنم که وقتی وارد اتاق می شود همه چیز متوقف می شود. برندگان Ambi Next Great Face زیبایی منحصر به فرد را نشان می دهند استیونز گفت:

نیکول ری رابینسون ، رئیس بازاریابی آمبی ، ظهور را می بیند! پلت فرم و برچسب funkinbe Beautiful Designs به عنوان ادغام کامل فلسفه های مشترک و انعکاس مداوم تعهد آمبی برای گسترش گفتگوی زیبایی در اطراف افراد رنگین پوست است.

“در Ambi ما متعهد هستیم که زنان و مردان را از هر سایه ای توانمند کنیم تا تعاریف خود را از زیبایی نشان دهند. برندگان ما نه تنها به دلیل # چهره های بزرگشان بلکه به دلیل اینکه زمینه های متنوعی را نشان می دهند ، انتخاب شدند. هرکدام داستان خاص خود را برای گفتن دارند ، و ما خوشحالیم که این فرصت را به آنها ارائه می دهیم تا هفته مد نیویورک را به عنوان جدیدترین فصل خود اضافه کنند. “

میزبان خانم کلر سولمرز ، بنیانگذار FashionBombDaily.com ، و سخنرانان و مجریان از جمله آندره لئون تالی ، فرن مالیس ، لاو روچ ، کنی برنز ، اوزوالد بواتنگ و موارد دیگر ، نمایش مد مجازی برجسته ترین طراحان نوظهور از ایالات متحده را برجسته می کند. ، لندن و ژوهانسبورگ ، آفریقای جنوبی.

دیون ویلیامز ، خالق ، گفت: “من از همکاری با مراقبت از پوست Ambi با Emerge بسیار هیجان زده ام! یک نمایشگاه مد باند برای دهمین سالگرد خود. این نمایشگاه از طراحان با استعداد در سراسر جهان تجلیل می کند و من خوشحالم که Ambi به شما کمک خواهد کرد این استعدادها را تشخیص دهد.” تولید کننده Emerge! نمایش مد.

علاوه بر اینکه Next Great Faces این مارک در نمایشگاه ادغام شده است ، به عنوان بخشی از مشارکت ، Ambi همچنین دارای یک نام تجاری در جریان زنده نمایش ، سیستم عامل های اجتماعی خود خواهد بود و در “کیف های قابل حمل” این رویداد گنجانده خواهد شد.

برای تماشای Emerge وارد سیستم شوید! نمایش مد در 16 فوریه در ساعت 6 بعد از ظهر CST / 7 بعد از ظهر EST.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>