شرکای ضروری را با شرکت های تابعه L’Oreal برای توزیع مراقبت از مو طراحی کنید

SalonCentric و StateǀRDA اکنون ریلکس کننده های حرفه ای محبوب و سایر SKU ها ، روش های درمانی و پاک کننده های آرایش خود را به فروش می رساند.

ملیسا مایسل ، دستیار ویرایشگر05.25.21

Design Essentials برای توسعه بیشتر توزیع در سراسر کشور با شرکت تابعه L’Oréal ، SalonCentric و StateǀRDA همکاری کرده است.

طبق گفته های این شرکت ، SalonCentric قرار است نمونه کارهایی از محصولات Design Essentials را که شامل پرفروش ترین کلاسیک کلاسیک استراحتگاه است ، آزمایش کند.

کورنل مک براید جونیور ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی Design Essentials ، گفت: “ما بسیار مشتاقانه منتظر این همکاری هیجان انگیز با SalonCentric هستیم و به ایجاد روابط خود با متخصصان پرشور ادامه می دهیم.”

LeAnn Bobitt ، SVP از مارک های شریک برای SalonCentric ، گفت: “SalonCentric از همکاری ما با Design Essentials که یک مارک بسیار قابل احترام است و با تعهد ما به موفقیت آرایشگر همسو است ، هیجان زده است.” “در حالی که ما همچنان مجموعه خود را به شکلی تولید می کنیم که به ما امکان خدمات و همکاری با همه متخصصان حرفه ای صنعت زیبایی را بدهد ، Design Essentials یکی از مهمترین موارد اضافه شده در مجموعه ما است.”

Design Essentials در 1 ژوئن رسماً همکاری سراسری خود را با SalonCentric آغاز خواهد کرد. برای سایر پوشش های اخیر بخش مراقبت از مو ، از ویژگی رنگ مو در اینجا دیدن کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>