شرکای بهداشت OutCare با La Roche-Posay

OutCare Health و La Roche-Posay برای ایجاد یک برنامه آموزشی برای کمک به بهبود صلاحیت فرهنگی LGBTQ + در شیوه های ارائه دهنده و تعاملات بیمار با یک همکاری انحصاری وارد شده اند. برنامه آموزشی OutCare ، متخصصان پوست را در مورد نحوه برقراری ارتباط با بیماران + LGBTQ و مراقبت از آنها با افزایش حساسیت و صلاحیت فرهنگی آموزش می دهد.

افراد LGBTQ + عضو هر جامعه هستند و حداقل 5.6٪ از کل جمعیت عمومی ایالات متحده را تشکیل می دهند. متأسفانه ، جامعه LGBTQ + به دلیل انگ و تبعیض ، ناامنی مالی ، نداشتن بیمه خدمات درمانی و نرخ بالاتر شرایط سلامت جسمی و روانی و همچنین خودکشی ، همچنان موانعی را در مراقبت از خود تجربه می کند. این مسائل به طور متناسب زیرگروههای LGBTQ + ، به ویژه زنان رنگارنگ تراجنسی را تحت تأثیر قرار می دهد.

دکتر داستین نواسکی ، رئیس جمهور و بنیانگذار OutCare Health ، می گوید: “متأسفانه ما می دانیم که این جمعیت بیشترین مبارزه را دارند – کسانی که درآمد کمتری دارند و نرخ بیمه درمانی آنها پایین است.” این جمعیت ها هستند بیشتر تحت تأثیر مواردی مانند انگ و تبعیض در سطح جامعه ، در سطح سیاسی و در سطح مراقبت های بهداشتی قرار دارند. “

مطالعات فقدان حیاتی صلاحیت فرهنگی در بین ارائه دهندگان در سراسر کشور را نشان می دهد که به انگ انگاری و تبعیض علیه افراد LGBTQ + کمک می کند. هنگامی که بیماران از گفتگو با ارائه دهندگان ناراحت هستند یا احساس امنیت نمی کنند ، کمتر به دنبال مراقبت های بهداشتی می روند ، که می تواند شرایط قبلی را بدتر کند یا اجازه دهد مسائل جدید یا در حال توسعه به وجود بیایند.

در حال حاضر ، OutCare دارای شبکه گسترده ای از بینندگان عمومی LGBTQ + ، ابتکارات ، منابع و ارائه دهندگان صلاحیت فرهنگی است. OutCare می تواند با پیوستن به La Roche-Posay ، در زمینه آموزش کادر پزشکی در زمینه های پوست و آنکولوژی در سراسر کشور کار کند و تعداد ارائه دهندگان OutList آماده ارائه مراقبت های باتجربه و مناسب از نظر فرهنگی را برای جمعیت در حال رشد + LGBTQ افزایش دهد.

“من از این همکاری بین OutCare و La Roche-Posay هیجان زده هستم. ایجاد یک گفتگوی آزاد بین بیماران و پزشکان مهم است و اطمینان حاصل می کنیم که پزشکان نیازهای همه بیماران خود را درک می کنند. آموزش و پرورش کلیدی است و به عنوان یک مدافع برای بیماران ، این گام در مسیر درست برای از بین بردن موانعی است که مانع از دریافت مراقبت های پزشکی شگفت انگیز از بیماران LGBTQIA + می شود که شایسته همه است. “دکتر آنتونی روسی ، متخصص پوست و جراح پوست می گوید.

از سال 2015 ، OutCare Health از طریق کارگاه صلاحیت فرهنگی خود ، ارائه دهندگان و دانشجویان ، کارمندان پزشکی و اداری و اعضای جامعه را در سراسر کشور آموزش داده است که دانش در مورد نحوه برقراری ارتباط و مراقبت از بیماران LGBTQ + را با افزایش حساسیت و با رفع شکاف های عملی ، شناسایی می کند. نیازهای فعلی و ارائه دهندگان مکمل آموزش به روز. OutCare هزاران نفر را آموزش داده و نشان داده است كه توانایی فرهنگی ارائه دهنده را حداقل 35٪ بهبود می بخشد.

این مشارکت اثبات می کند که نیاز به مراقبت های شایسته فرهنگی LGBTQ + در تمام مراحل مراقبت های بهداشتی نه تنها ضروری است ، بلکه آینده نیز می باشد. La RochePosay به عنوان بخشی از تعهد خود به تنوع و فراگیری ، از OutCare و ابتکارات LGBTQ + آن پشتیبانی خواهد کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>