شرکای بازار Detox با پروژه چهره خوب

Detox Market ، پیشرو در زمینه زیبایی سبز ، برای افزایش پشتیبانی از موتور جستجو و شفافیت مواد آرایشی برای خرید خریدار با Good Face Project همکاری کرده است.

Good Face Project و Detox Market در مورد مارک ها ، محصولات و مواد تشکیل دهنده برای مصرف کننده تحقیق کرده اند – به عنوان مثال بیش از 1500 ماده شیمیایی سمی از مواد آرایشی در اتحادیه اروپا و کانادا ممنوع است ، اما هنوز در اکثر محصولات مراقبت شخصی آمریکایی ها وجود دارد امروز. لیست مواد ممنوعه Detox Market از مشتریان خود در برابر این مواد و سایر مواد مضر محافظت می کند و Good Face Project یک محصول و سیستم مراقبتی مجهز به هوش مصنوعی ایجاد کرده است تا غربالگری محصول را در مقیاس گسترده انجام دهد.

این مشارکت بازار Detox را قادر می سازد داده هایی را که در مورد شفافیت مواد تشکیل دهنده یک گام فراتر می رود ، تهیه و به اشتراک بگذارد و همچنین بر روی یک موتور پیشنهادی که بازخورد مصرف کننده ، فروش ، روند محصول و مواد تشکیل دهنده را مرتبط می کند کار کند. بخشی از این رابطه شامل بررسی تاییدیه Good Face Project تأیید شده برای همه مارک های فعلی و آینده است که در بازار Detox انجام می شود.

“از روز اول ، بازار Detox طرفدار بوده و در جهت شفافیت مواد اولیه در صنعت زیبایی کار کرده است. Good Face Project با وجود هستی شناسی عناصر عظیم خود ، ما را قادر ساخته است تا با ارائه تعاریف مواد تشکیل دهنده برای هر فرمول محصول ، گام مهمی به جلو برداریم. “، رومین گیلارد ، بنیانگذار و مدیر عامل Detox Market گفت.

“ما به عنوان بستر نوآوری برای نسل بعدی زیبایی ، از همکاری با بازار Detox که استاندارد طلای خرده فروشی زیبایی پاک است ، بسیار هیجان زده هستیم. بیش از 10 سال است که مارک هایی را کشف می کند که علاوه بر ایمنی ، کیفیت را نیز ارائه می دهند. ما همچنین خوشحالیم که پلت فرم قدرتمند خود را در فرآیندهای یک خرده فروش جاسازی می کنیم که به دنبال حمایت از مارک های شریک خود با هر دو روش خلاقانه در بازار سازی (تجارت کالا) و یک سیاست مواد تشکیل دهنده ایمن با حمایت علمی است. ” مدیر عامل شرکت ایوا تکسیرا

استفاده از شاخص خوب صورت (که آلرژن ها ، مواد محرک ، هورمون ها و مواد سرطان زا را ردیابی می کند) و هستی شناسی جامع مواد تشکیل دهنده آن ، به بازار Detox این امکان را می دهد تا تمام برچسب های محصول را تجزیه و تحلیل کند و از نظر سمیت هر ماده تشکیل دهنده را بررسی کند. Good Face Project سپس قادر به ارائه درجه ایمنی از هر محصول بهمراه آمار موجود در فرمول است.

مشارکت Detox Market و Good Face Project از مصرف کننده زیبایی و مراقبت شخصی پشتیبانی می کند که به طور روزافزونی در مورد مواد تشکیل دهنده آگاهی پیدا می کند و انتظار دارد کنترل کامل خرید وی را کنترل کند. به عنوان مثال ، 63٪ از کاربران این سیستم عامل از خرید حداقل یک ماده آرایشی هنگام خرید این دسته اجتناب می کنند. این رقم در مقایسه با شش ماه گذشته تقریباً 10 واحد درصد بیشتر است. علاوه بر این ، آگاهی مصرف کنندگان نسبت به مواد موثره افزایش یافته است و در شش ماه گذشته تعداد جستجوی مواد فعال بیش از دو برابر شده است.

علاوه بر این ، در صنعتی که خرده فروشان ، تنظیم کنندگان و استانداردهای صدور گواهینامه مصرف کننده محدودیت های مواد سازنده را افزایش می دهند ، Detox Market و Good Face Project بر کمک به مارک ها برای تأمین تقاضای مصرف کننده برای شفافیت مواد متمرکز هستند.

این دو شریک با هم متحد شده اند تا تجزیه و تحلیل دقیق و مدبرانه فرمولاسیون محصول را به بیش از 150 مارک تجاری که در حال حاضر توسط The Detox Market حمل می شوند ، ارائه دهند و از راهنمایی یکسانی برای همه مارک های دیگری که محصولات آنها برای توزیع توسط خرده فروش ارزیابی می شود ، برخوردار باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>