شرط بندی یونیلور در گیاهان – HAPPI

در دهه 1960 ، آینده ، همانطور که به بنیامین بردوک گفته شد در آینده است فارغ التحصیل، پلاستیکی بود 50+ سال سریع و آینده ، برای Unilever به هر حال ، گیاهان هستند. در بررسی نتایج سه ماهه چهارم و سال کامل ، مدیر عامل آلن جوپ گفت که این شرکت رشد اصلی فروش خود را به 3-5٪ بازگرداند ، زیرا در مناطق با رشد بالا از جمله غذاهای گیاهی و فرمول ها در مصرف کننده سریع حرکت می کند. کالاهایی مانند مواد شوینده لباس و لوازم آرایشی.

طبق گفته جوپ ، فرمول های گیاهی بخشی از حرکت کلی به سمت فرمول های پایدار است که باید هزاره ها و مصرف کنندگان جوان را به سمت جلو جذب کند.

وی اصرار داشت: “به ویژه جوانان احساس می كنند وقت آن رسیده كه مشاغل و مارك ها مسئولیت بیشتری نشان دهند.”

علاوه بر غذاهای گیاهی ، جوپ به تحلیلگران گفت که این شرکت بر روی بهداشت ، مراقبت از پوست ، زیبایی پرستیژ و تغذیه عملکردی تمرکز دارد. در عین حال ، Unilever از آینده همه چیز در مورد رشد سریع تر ، از طریق خرید ، یک ذهنیت پایدار ، کانال های دیجیتال BtoB و BtoC قوی و تمرکز بر بازارهای با رشد سریع است. جسورانه حرکت می کند پس از یک 2020 سخت است.

فروش سال گذشته 2.4٪ کاهش یافت و به 50.7 میلیارد یورو رسید (تقریبا 61 میلیارد دلار با نرخ ارز فعلی) ، اما در سه ماهه چهارم چین و هند ، که قوی ترین بازارهای عملکرد را به خود اختصاص داده اند ، شروع به چرخش کردند. در Q4 ، فروش به حدود 14.5 میلیارد دلار رسید.

بر اساس دسته بندی ها ، پاکسازی پوست در اواسط نوجوانان رشد چشمگیر رشد سال را نشان می دهد ، که ناشی از نقش مهم بهداشت دست در مبارزه با شیوع COVID-19 است. مارک بهداشتی Lifebuoy بیش از 50٪ رشد کرد و یک کمپین آموزشی “H is for Handwashing” را برای آموزش اهمیت شستن دست با صابون به کودکان آغاز کرد. قفل شدن و محدود کردن زندگی برای کاهش تقاضا برای مراقبت از پوست ، دئودورانت ها و مراقبت از مو ، که هر یک از آنها شاهد کاهش حجم و قیمت بودند ، به ویژه در سه ماهه دوم. مراقبت از پوست با یک رقم بالا و دئودورانت ها با کاهش با یک رقم کاهش یافتند. در مراقبت از مو ، رشد در شستشو و مراقبت تا حدی کاهش محصولات یک ظاهر طراحی شده را جبران می کند ، که منجر به کاهش کلی تک رقمی می شود.

مراقبت از دهان و دندان با رشد قیمت بیش از جبران حجم منفی ناشی از اختلال در عرضه ناشی از قفل در بازارهای اصلی در سه ماهه دوم ، رشد کرد. کسب و کار معتبر زیبایی تحت تأثیر بسته شدن درب در کانال بهداشت و زیبایی قرار گرفت ، اما تغییر در بیش از 50-تجارت الکترونیکی را به دست آورد ، که به طور کلی با یک رقم پایین کاهش می یابد.

فروش اساسی مراقبت از خانه با رشد 5.1 درصدی از نظر حجم و قیمت منفی 0.6 درصدی رشد کرد. مارک های بهداشتی و بهداشتی رشد فروش اساسی با هدایت حجم بالای نوجوانان را تحویل دادند. تقاضا برای محصولات با اثرات ضد باکتریایی برای از بین بردن میکروب در طول سال افزایش یافت. Domestos پس از راه اندازی نام تجاری در چین و معرفی قالب های اسپری و پاک کردن ، بیش از 25 درصد رشد کرد. دامنه بهداشت زندگی مارک های محلی با هدایت فعالیت های آموزشی لیزوفرم در ایتالیا بیش از 50 درصد رشد کرد. در حالی که یونیلور برخی از مزایای کاهش هزینه های کالاها را در نیمه دوم سال منتقل کرد ، در گروه پارچه ، با کاهش قیمت مصرف کننده ، راه حل های پارچه کاهش یافت. رشد کپسول ها و مایعات ادامه داشت. رشد کم رقمی در احساسات پارچه توسط اندونزی و ترکیه هدایت شد ، جایی که مارک Snuggle (Yumos) راه اندازی شده عملکرد خوبی داشت.

در طی کنفرانس مطبوعاتی خود ، یونیلور گفت که این شرکت یا فعالیت خود را آغاز خواهد کرد یا یک پیشنهاد عمومی برای تجارت چای خود ایجاد می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>