شراب ماه ابتکارات جدید پایداری را آغاز می کند

مارک جیوس دو طرح پایداری جدید را آغاز کرده است که نشان دهنده تعهد شرکت در انجام اقدامات آگاهانه در پی پیشرفت مستمر است ، این برند سلامتی ایندی گفت.

Moon Juice اکنون یک ماه یکبار دیگر ویتامین ها را در بسته بندی 100٪ قابل تجزیه زیست برای SuperYou ، SuperHair و SuperBeauty – و SuperPower که اواخر امسال عرضه می شوند ، دوباره پر می کند. لایه بیرونی کیسه های قابل تعویض کاغذ کرافت است و پوشش آن از PLA ساخته شده است که یک جایگزین پلاستیکی گیاهی است و از ذرت غیر GMO تهیه می شود. Moon Juice’s PLA از تنها سایت تولید خنثی گلخانه ای در نوع خود در جهان ، در نبراسکا ، ایالات متحده است.

هزینه تهیه یک ماهه شارژ مجدد SuperYou 49 دلار است. SuperHair ، 60 دلار ؛ و SuperBeauty ، 60 دلار. این مارک تجاری می گوید برای کاهش قیمت ها به دلیل رایج شدن بسته بندی قابل کمپوست ، کار خواهد کرد. Moon Juice این بسته های پر کردن را با در نظر گرفتن مشتریان اشتراکی ایجاد کرده است ، بنابراین همه مشترکان 10 درصد تخفیف در هر سفارش + حمل و نقل رایگان دریافت می کنند. بسته های پر کردن Moon Juice را می توان در سطل های زباله سبز یا سیستم کمپوست حیاط خانه قرار داد.

بعداً در سال 2021 ، بطری های شیشه ای “Supers” Moon Juice به درب های Beyond Green منتقل می شوند. به جای پلاستیک بکر ، این درب ها از یک رزین پایه ذرت (PLA) ساخته شده اند و بعد از 6 ماه یا کمپوست حیاط خانه شما بعد از 1 سال کاملاً در یک کمپوست صنعتی تجزیه می شوند. منبع از تنها سایت تولید خنثی “گلخانه ای” در نوع خود در نبراسکا است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>