شامپو خشک باتیست اصلاح شده برای رایحه ای با ماندگاری بیشتر

باتیست فرمولی پیشرفته را ارائه کرده است که رایحه ای با ماندگاری بیشتر را ارائه می دهد. این مارک که متعلق به Church & Dwight است ، برای حمایت از سلامت مو ، کراتین نیز به اسپری اضافه کرده است.

استیسی رامستد ، معاون بازاریابی ، گفت: “ما همچنان که مارک تجاری Batiste را برای تأمین نیازهای شستشوی مصرف کنندگان ادامه می دهیم ، ما 20 پیشنهاد محصول خود را به مدت زمان مناسب برای روزهای طولانی تابستان به عطرهای ماندگار ارتقا داده ایم.” برای باتیست “به عنوان یک ماده اصلی مراقبت از مو برای بسیاری از طرفداران وفادار مارک تجاری ، ما هیجان زده هستیم که به آنها کمک می کنیم رایحه اصلی خود را کشف کنند.”

بسته بندی به روز شده برای باتیست

برای بزرگداشت فرمولاسیون به روز شده – که همچنین شامل یک بسته بسته بندی جدید است – این برند با یک کامیون بستنی کلاسیک برای Batistic Scents of Summer Tour راهی جاده شده است. تور موبایل تجربه ای شخصی و پر از عطر را برای انتخاب شهرهای ساحلی ، خیابان های شهر و پیاده روی های هیجان انگیز در سراسر ایالات متحده به ارمغان می آورد ، که به شما یک طراوت موی فوری و مواد معطر می دهد.

اولین توقف این برند Belmar ، NJ و Domino Park ، بروکلین بود ، که در آن 1000 نمونه شامپوی خشک در اندازه کامل به همراه گیاهان بستنی مطابق ارائه داد. نام تجاری با توقف تورهای اضافی در تابستان امسال در نشویل ، شیکاگو و لس آنجلس ادامه خواهد یافت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>