شامپو ، نرم کننده و درمان مو بور Matrix Rolls Out

مجموعه Unbreak My Blonde در Ulta در دسترس است و برای انواع موها ایده آل است.

ملیسا میزل ، سردبیر همیار06.02.21

به موقع تابستان ، ماتریکس مجموع نتایج Unbreak My Blonde Collection را در Ulta ارائه داد. Unbreak My Blonde یک شامپوی سه قسمتی است ، تهویه کننده و درمان ترک برای احیای موهای آسیب دیده در اثر روشن شدن شیمیایی است. فرمول ها با اسید سیتریک و فاقد سولفات تزریق می شوند.

چرا اسید سیتریک؟ مو از سه نوع پیوند تشکیل شده است: هیدروژن ، نمک و دی سولفید. در طی فرآیند روشن شدن ، این پیوندها در معرض آسیب قرار دارند ، به ویژه پیوندهای هیدروژن و نمک که ذاتاً ضعیف هستند. این شرکت حرفه ای مراقبت از مو گفت: اسید سیتریک بی نظیر است زیرا این پیوندهای ضعیف شده ، که اکثر فیبرهای مو را تشکیل می دهند ، تقویت می کند ، هر زمان که موهای خود را می شویید و حالت می دهید ، برای حفظ یکپارچگی موهای شما تلاش می کند.

طبق گفته ماتریکس ، Unbreak My Blonde فقط برای مو بور نیست ، بلکه برای هر مویی است که در اثر روشن شدن و پردازش بیش از حد ناشی از رنگ آمیزی آسیب دیده باشد. مجموعه Total Results Unbreak My Blonde همچنین از طریق ماتریس تنوع موی این برند مورد آزمایش قرار گرفته است تا اطمینان حاصل شود که محصولات با انواع مو سازگار است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>