سوزیو 10 سال را با عطرهای آلپ جشن می گیرد

10 سال پیش در 11 مه 2011 ، Sozio Alpine Aromatics ، یک شرکت خوشبو کننده پیشرو در آمریکای شمالی را با سابقه رایحه های منحصر به فرد و خلاق خریداری کرد.

فردریک براود ، مدیر کل سوزیو ، گفت: “یک سال طول کشید تا Alpine Aromatics به طور کامل در Sozio ادغام شود ، ما می خواستیم از انتقال آرام هر دو شرکت اطمینان حاصل کنیم و همچنان به Alpine Aromatics اجازه دهیم هویت مارک خود را حفظ کنند.”

برای بیش از 50 سال ، Alpine Aromatics یک شریک قابل اعتماد در صنعت عطر بود. همراه با Sozio ، هر دو شرکت قادر به تقویت تجارت و گسترش حضور جهانی بودند. Alpine Aromatics به کارمندان اختصاصی Sozio اعطا کرده است ، بسیاری از آنها که هنوز هم در این شرکت هستند و برای کمک به Sozio ریشه های فرانسوی خود را در بازار و فرهنگ ایالات متحده بسیار مهم بودند.

به دلیل چنین ادغامی موفق ، کارمندان سوزیو که ابتدا در محل فرانسه کار می کردند اکنون به ایالات متحده آمده اند. به عنوان مثال ، کریستف پولیتی در پایتخت صنعت عطر ، گراس فرانسه متولد شد. او قبل از اینکه مدیر تولید در آمریکا شود به عنوان مدیر تولید در Noyant France کار می کرد. او 6 سال در Sozio US بوده است. سوزیو می گوید که وی برای تضمین به موقع رفتن گروه ها ، افزایش بهره وری و ایجاد یک محیط کار امن برای تیم حیاتی است.

برای تحقق اهداف یکسان ، این دو شرکت توانستند دو فرهنگ مختلف را به هم پیوند دهند و همه را متحد کنند. “پس از جشن 10 سال سابقه ، این شرکت همچنان به رشد خانوادگی با یکدیگر ، حتی در زمان های غیر منتظره و برجسته ادامه می دهد. Sozio با موفقیت و رشد در انتظار آینده خود است. ”این شرکت اظهار داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>