سه کشتی زیبایی را به نام هایدیان پیلزبری به عنوان مدیر ارشد بازاریابی نامگذاری می کند

Three Ships Beauty ، مارک زیبایی کاملاً طبیعی ، وگان و شفاف ، به عنوان مدیر ارشد بازاریابی ، از پیشکسوت زیبایی و فصلی زیبایی ، هایدیان پیلزبری در تیم بازاریابی این برند استقبال کرده است. پیلزبری یک پیشکسوت بازاریابی با بیش از 15 سال تجربه در صنایع زیبایی و مد است ، که اخیراً به عنوان مدیر ارشد بازاریابی در Sephora خدمت کرده است.

کانی لو ، بنیانگذار بنیانگذار ، گفت: “سه کشتی زیبایی پس از چهار سال که بسیار بومی و داخلی است ، آماده است تا به این مرحله جدید رشد بپردازد ، به همین دلیل ما از پیوستن هایدیان به خانواده سه کشتی زیبایی بسیار هیجان زده هستیم.” “با تجربه هایدیان در صنعت زیبایی ، به ویژه گستردگی روابط خرده فروشان ایالات متحده ، اطمینان داریم که حضور او در تیم می تواند ما را در رده بالای دسته زیبایی های طبیعی قرار دهد.”

پیلزبری از سال 2012 بعنوان بخشی جدایی ناپذیر از تیم بازاریابی در Sephora خدمت کرده است ، که اخیراً موفق به راه اندازی مجدد موفقیت آمیز مجموعه Sephora ، مارک شماره یک خرده فروش در انواع گریم ، مراقبت از پوست ، لوازم جانبی و تندرستی شده است. پیش از حضور در Sephora ، پیلزبری هدایت رسانه ها در Banana Republic را بر عهده داشت ، مبارزات و مشارکت های مختلف برنده را از جمله همکاری این برند با “مردان دیوانه” AMC زنده کرد.

“من طی دو سال گذشته شاهد رشد سریع سه کشتی زیبایی بوده ام و به ویژه تحت تأثیر اینکه چگونه این برند توانست در خرده فروشی هایی مانند Target و Whole Foods Market در طی COVID-19 که بسیاری از مارک های زیبایی در آن حضور داشتند ، به بازار ایالات متحده گسترش یابد تحت تأثیر قرار گرفتم. فقط برای زنده ماندن بجنگید ، “پیلزبری اظهار داشت. “من همچنین داستان و مأموریت تاسیس Three Ships Beauty را که شفاف ترین مارک زیبایی است تحسین می کنم. یک نیاز و اشتهای واقعی برای همه محصولات طبیعی و مقرون به صرفه آن در ایالات متحده وجود دارد. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>