سمپوزیوم علوم مجازی PCPC برای معرفی دکتر Linda Katz از FDA

همایش علمی سالانه شورای محصولات مراقبت شخصی (PCPC) که عملاً در تاریخ 26 تا 27 اکتبر 2021 برگزار می شود ، بیش از 300 رهبر و تصمیم گیرنده صنعت را به خود جلب می کند. این برنامه قدرتمند فرصتی را برای صنعت فراهم می کند تا با همكاران و سخنرانان در مورد بینش تغییر بازی در مواجهه با میكروبیولوژی ، تضمین كیفیت ، ایمنی و محیط ، با آنها ارتباط برقرار كرده و با آنها درگیر شود.

سمپوزیوم علوم مجازی 2021 که هم برای اعضای PCPC و هم برای غیر اعضای آن آزاد است ، فرصتی عالی برای یادگیری از متخصصان و برقراری ارتباط با همکاران و دوستان صنعت است.

این هفته سخنران اصلی جلسه عمومی در تاریخ 26 اکتبر مشخص شد. این سخنران لیندا ام. کاتز ، MD ، MPH ، مدیر دفتر لوازم آرایشی و رنگی ، مرکز ایمنی مواد غذایی و تغذیه کاربردی ، سازمان غذا و داروی ایالات متحده است.

در ماههای آینده به دنبال لینک ثبت نام و جزئیات بیشتر باشید. برای اطلاعات بیشتر با استفانی جانسون تماس بگیرید. همچنین ، PCPC در 24 ژوئن میزبان یک وبینار درباره قوانین آرایشی چین است ، در اینجا ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>