ستاره های زنجبیل آبی در مجموعه جدید مراقبت از پوست سر و مو در P&G

برند My Black is Beautiful Procter & Gamble مجموعه جدید مراقبت از مو و پوست سر زنجبیل آبی را راه اندازی کرده است. این مجموعه که با زنجبیل آبی غنی از آنتی اکسیدان تزریق شده است ، با ارائه یک تجربه شفاف کننده به پوست سر ، برای داشتن موهایی سالم و مرطوب ، برای رفع نیازهای نهایی و نهایی آن طراحی شده است.

به گفته P&G ، این مجموعه با هدف “بالا بردن مراقبت از موهای سیاه” با استفاده از تمرکز روی پوست سر برای یک تجربه شستشوی جامع ساخته شده است.

زنجبیل آبی به عنوان منبع غنی از آهن ، سدیم و ویتامین های A و C شناخته شده است.

زنجبیل آبی به عنوان منبع غنی از آهن ، سدیم و ویتامین های A و C شناخته شده است. همچنین بر اساس مارک تجاری ، دارای خواص آنتی اکسیدانی است که باعث تسکین و بهبود وضعیت پوست سر می شود و منجر به شکوفایی مو می شود.

این محدوده شامل درمان سرم پوست خنک کننده ، اسکراب پوست سر ، شامپوی ذبح کننده ، نرم کننده متعادل کننده و ماسک ترمیم کننده شدید است. قیمت تمام محصولات از 7.99 دلار تا 12.99 دلار است.

بران دیویس ، مدیر برند زیبایی چند فرهنگی در P&G ، گفت: “ما به ساخت محصولات ساخته شده با توجه به نیازهای منحصر به فرد او ایمان داریم.” “مجموعه مراقبت از پوست سر زنجبیل برای احیای پوست سر ضمن حفظ رطوبت در مو تنظیم شده است. در زمانی که زنان به دنبال محصولات و تجربیاتی هستند که به آنها در مراقبت های شخصی خود و سفر سلامتی کمک کند ، ما اطمینان داریم که مجموعه کامل یک سرمایه بزرگ برای او خواهد بود و احساس تغذیه ای او را ترک می کند.

این دومین محصول در بخش My Black Is Beautiful است. خط اول ، مجموعه شیر طلایی ، در سال 2019 در سالی بیوتی عرضه شد. مجموعه کامل شش محصول در محدوده آبی زنجبیل در فروشگاه های انتخابی سالی زیبایی در سراسر کشور و به صورت آنلاین در SallyBeauty.com در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>