سالی هانسن با دیزنی برای مجموعه ناخن ژل کرولا همکاری می کند

Sally Hansen Miracle Gel و Disney مجموعه “Cruella” را که در Ulta موجود است ، با 13 سایه الهام گرفته از فیلم داستانی جدید اکشن زنده دیزنی راه اندازی کرده اند. کرولا، در تاریخ 28 مه 2021 در سینماها.

سلیا تومبلاکیان ، معاون رئیس جمهور ، بازاریابی جهانی برای سالی هانسن ، گفت: “ما از همکاری در مجموعه ای حمایت می کنیم که از” Cruella “دیزنی پشتیبانی می کند ، یک فیلم فوق العاده هیجان انگیز در زمینه اکشن و کشف ریشه های ناگفته معروف ترین شرور دیزنی. “این سری نسخه محدود پویا ، با هدف زنان توانمندی که هویت خود را از طریق ناخن های خود بیان می کنند ، بسیاری از روندها را لمس می کند و کاملا مناسب Miracle Gel است ، یک مرجع واقعی لباس در رنگ ناخن های پوشیده طولانی.”

ژل معجزه گر سالی هانسن و مجموعه “Cruella” دیزنی توجه بدبین شیک پوش Cruella de Vil را به تصویر می کشد ، همانطور که اما استون به تصویر می کشد. مجموعه محدود سایه دار 13 سایه شامل روند کالیبر سینمایی در کرم ، براق کننده و درخشش تا 8 روز رنگ سرکش و درخشش جسورانه است. این مجموعه مدهای التقاطی ، آنارشیک آن زمان است و بطری ها دارای حلقه ها و کلاه های مشکی هستند که با آرم دیزنی کرولا چاپ شده اند.

لیل برایر اظهار داشت: “حس Cruella زنده و منحصر به فرد مد از هر جنبه ای از هویت او به وجود می آید و همکاری بین دیزنی و سالی هانسن به طرفداران القا می کند و آنها را قادر می سازد کمی از آن سرگرمی پانک راک را به سبک خودشان بیاورند.” مشارکت ها و تبلیغات بازاریابی جهانی SVP دیزنی.

ژل معجزه گر جدید سالی هانسن و مجموعه “Cruella” دیزنی از 25 آوریل در Ulta.com در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد لوازم آرایشی رنگی ، اینجا را کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>