ساعت شنی برای راه اندازی لوازم آرایشی پایدار

ساعت شنی خط تولید لوازم آرایشی پایدار را در ماه ژوئن راه اندازی می کند. طبق گفته های این شرکت ، این خط که هنوز نامگذاری نشده است از بسته بندی قابل شارژ برخوردار خواهد بود که قابل تنظیم نیز خواهد بود. بخشی از بازارهای آینده Hourglass در پاییز 2021 ، تولید شده با استفاده از قلع ، آلومینیوم و پلاستیک بازیافتی پس از مصرف ، این تازه ترین اقدام پایدار از برند متعلق به Unilever است.

ماه گذشته ، Hourglass ماده “قرمز 0” ، جایگزین گیاهی آن برای کارمین ، رنگ آمیزی تولید شده توسط خرد کردن حشرات ماده حلزونی را معرفی کرد. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Carisa Janes خاطرنشان کرد که یک پوند کارمین به 70000 حشره – یا حدود 1000 سوسک در هر رژ لب نیاز دارد.

قرمز 0 در رژ لب قرمز 40 دلاری نسخه محدود فرموله شده است. بسته بندی آن باریک و با سوسک تزئین شده است ، قرمز رنگی ، رنگدانه ای غنی و قابل ساخت با روکش ساتن. این فرمول بخشی از خط اعتراف Hourglass است ، مجموعه ای از رژ لب های وگانی قابل تعویض که در 32 سایه موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>