زیبایی چهره درباره Halsey از مجموعه تابستانی آرایش رونمایی می کند

about-face beauty ، مارک آرایش چند بعدی اشلی فرانگیپان (معروف به هالزی) ، از چهارمین قطره خود ، پسوند Summer رونمایی کرده است. با نوستالژی مفرط دهه 90 هالزی ، چهره درخشان برجسته ترین مارک های تجاری در رنگ های روشن ، پایان های جدید جسورانه و درخشش آفتاب را برجسته می کند.

بنیادی برای این برند ، هنر رادیکال با محصولات با کارایی بالا طراحی شده است که برای ارائه بازدهی شدید رنگ در کنار هم قرار می گیرند. مداد رنگی بزرگسالان برای چشم ها از مجموعه Shadowstick در سه رنگ جسورانه و غنی از پیگمنت ارائه می شود که دارای پوشش مات بالا برای سایه پردازی و تعریف ، جلوه های گرافیکی یا ایجاد خط تنگ یا خط آب است.

رنگ لب های شاد و جذاب با افزونه های Light Lock به عنوان سه براق کننده فوق العاده آبدار و صاف با یک پایان شیشه ای ارائه می شود.

تن های برنز گرم و پرآویز با Light Lock Stick و فرمول ترکیبی منحصر به فرد پودر ، براق و جلوه ای طلایی به پوست می بخشد.

محدوده تابستانی درباره چهره ، عاشقانه ای مبهم ، معصومیت لطیف ، خنک و خلاقانه و تصویری شبیه به خواب را تابانده است. هالسی ، بنیانگذار چهره و مدیر ارشد خلاقیت ، گفت: “در مجموعه تابستانی من شدت ، خنثی و محبت منحصر به فرد نسبت به رنگ ها وجود دارد.” “حتی اگر هرگز سایه نارنجی را امتحان نکرده اید بسیار چشمگیر است ، اما آشنا و قابل دسترسی است.

  • خنثی های نارنجی مات ، زرد و سبز مرکباتی با ماندگاری طولانی ، Shadowsticks هر کدام با قیمت 21 دلار به فروش می رسد.

  • رژلب لب لاک لاک با روغن نارگیل مرطوب کننده و مخلوطی از نعناع فلفلی و اسطوخودوس تزریق می شود. سایه ها از رنگ صورتی آب نبات و یک ماجراجویی یخی گرفته تا خرده فروشی کاملاً شفاف با قیمت 20 دلار است.

  • لایت لاک استیک چند منظوره برنز طلاکاری شده با قیمت 25 دلار و پودر لاک لاک ترکیبی بدون تالک و رز برنز هولوگرافیک با قیمت 30 دلار به فروش می رسد.

مجموعه تابستانی حضوری در سه شنبه ، 8 ژوئن 2021 راه اندازی می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>