زنبورهای برت اهداف جدید پایداری را ترسیم می کنند

Beurt’s Bees برنامه های جدید خود را برای آینده ای پایدار ترسیم کرده است. این شرکت مراقبت شخصی چشم انداز 2025 خود را برای تقویت اقتصاد مدور با تعهدات رسیدن به شبکه صفر پلاستیک به طبیعت ، حمایت از آینده متمرکز بر آب و هوا و تقویت معیشت بیش از 50،000 نفر در سراسر زنجیره تأمین خود اعلام کرد.

این اهداف در گزارش تأثیر نام تجاری 2020 ذکر شده است ، که همچنین جزئیات دستاوردهای دوره هدف قبلی را شامل می شود ، از جمله: فرمول های متوسط ​​99.6٪ منشا طبیعی. بسته بندی ای که به طور متوسط ​​از 50٪ مواد بازیافتی استفاده می کند و همه در حاشیه قابل بازیافت یا از طریق TerraCycle قابل بازیافت است. حفظ عملیات بدون محل دفن زباله از سال 2010 ؛ و اعطای کمک 4.1 میلیون دلاری برای حمایت از تنوع زیستی و اتصال مردم به طبیعت.

پائولا الكساندر گفت: “تمركز ما مدتهاست كه بر روی رفاه مردم و جهان طبیعی متمركز است. چالشهای همه گیری فقط اهمیت محافظت از طبیعت به عنوان یك منبع برای سلامت مردم و تمام زندگی روی زمین را افزایش داده است.” ، مدیر ارشد پایداری Burt’s Bees. “به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم ضمن ایجاد یک اقتصاد دایره ای ، بر تغییرات سیستمی در سراسر زنجیره تأمین خود تمرکز کنیم – برای ایجاد ارتباط متقابل و پایدارتر بین مردم و طبیعت.”

Bees’s Bees به چندین طرح مقیاس بزرگ برای دستیابی به Net Zero Plastic to Nature تا سال 2025 متعهد شده است ، ابتدا بر تغییر در زنجیره ارزش خود تمرکز می کند – استفاده از مواد بسته بندی بکر (پلاستیک و فیبر) را با 33٪ کاهش (و تا سال 2030 ، 50٪) و تلاش در جهت 100٪ بسته بندی قابل بازیافت ، قابل استفاده مجدد یا قابل استفاده برای کلیه محصولات. این ابتکارات در راستای تعهد جهانی اقتصاد پلاستیک جدید بنیاد الن MacArthur توسعه یافته است ، که چشم انداز اقتصاد دایره ای پلاستیک را تعیین می کند.

این برند که متعلق به Clorox است ، همچنین با مشارکت Loop اولین محصول بدون زباله خود را روانه بازار می کند. پاک کننده ژل Truly Glowing جدید که از اوایل ماه مارس در دسترس است ، در یک بطری شیشه ای قابل استفاده مجدد با تحویل و بازگشت بدون زباله عرضه می شود.

برای بهبود نرخ بازیافت خارج از زنجیره ارزش خود ، Burt’s Bees در حال پیوستن به مشارکت بازیافت برای تأمین بودجه بهبود زیرساخت ها در سیستم های بازیافت شهری ایالات متحده است. علاوه بر این ، Burt’s Bees در اعتبارات جمع آوری و بازیافت زباله های پلاستیکی سرمایه گذاری خواهد کرد که منجر به بازیابی و بازیافت حداقل پلاستیک رد پای پلاستیکی آنها می شود. روش اندازه گیری و حسابداری با استاندارد کاهش ضایعات پلاستیک که اخیراً راه اندازی شده است مطابقت دارد ، که امکان حسابداری ، تأیید و گزارش قوی در مورد تأثیر پروژه هایی را که جمع آوری زباله های پلاستیکی و / یا بازیافت را افزایش می دهد ، امکان پذیر می کند.

زنبورهای برت تلاش های خود را برای بهبود روش های تأمین منابع و بالا بردن جوامعی که با ارزش ترین مواد تشکیل دهنده خود را تولید می کنند – مانند موم زنبور عسل و کره درخت تسریع می کند. تا سال 2025 ، آنها بیش از دو برابر تلاش خود را انجام می دهند – 50،000 معیشت از طریق:

• 20 پروژه سرمایه گذاری جهانی در زنجیره تأمین که به حفاظت از دسترسی به آب پاک ، حمایت از توانمندسازی زنان و کودکان و ارتقا health سلامت ، ایمنی و تنوع زیستی کمک می کند. و

• ارزیابی های مسئولانه تأمین منابع و ممیزی های شخص ثالث برای کمک به اطمینان از رفاه کارگران ، از جمله حمایت از حقوق بشر همراه با بالاترین استانداردها و شیوه های بهداشت ، ایمنی و کار ، و همچنین اخلاق تجاری و حفاظت از محیط زیست.

تا به امروز ، Burt’s Bees از 115 سایت در 25 کشور جهان برای ردیابی و نظارت بر مواد اولیه بازدید کرده است – از جمله تقریباً تمام منابع موم (96٪) و کره (97٪) – و تقریباً نیمی از کل منابع مستقیم موم ، کره و روغن خریداری شده در سطح جهانی.

با انتقال به برق 100٪ تجدید پذیر در ژانویه 2021 ، این شرکت با داشتن تعهد هشت ساله برای جبران انتشار کربن ، از جمله انتشار از تاسیسات آنها ، حمل و نقل مواد اولیه و محصولات نهایی و مسافرت کارکنان ، دارای گواهینامه CarbonNeutral® خواهد بود. .

Burt’s Bees متعهد شده است اقدامات آب و هوایی را انجام دهد و نقش فعالی در شبکه های صنعت برای پیشبرد آینده متمرکز بر آب و هوا دارد ، از جمله امضای اعلامیه های “ما هنوز در حال حاضر هستیم” و “پیوستن به تجارت سرس برای سیاست های نوآورانه آب و هوا” (BICEP) و آب و هوا مشترک.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>