روغن جلبک HSHO Lubrizol جایزه نوآوری BSB را دریافت می کند

Lubrizol Life Science – روغن جلبک AlgaPūr High Stability High Oleic (HSHO) Beauty جایزه سوم BSB Innovation Award را برای نوآورانه ترین مواد اولیه در گروه “محصولات طبیعی / مواد اولیه برای مراقبت از مو” دریافت کرده است.

این جایزه از نوآوری در لوازم آرایشی ، محصولات طبیعی ، مواد اولیه شیمیایی آنها و همچنین بسته بندی و مفاهیم قدردانی می کند.

“ما افتخار می کنیم که روغن جلبک AlgaPūr High Stability High Oleic خود را با جایزه BSB Innovation Award جایزه بگیریم. این جایزه گواهی بر تعهد تیم ما برای آوردن مواد و فرمولهای نوآورانه به مصرف کنندگان است. “، جولیانا گومیرو ، مدیر جهانی بازاریابی مراقبت از مو ، LLS Beauty گفت.

روغن جلبک AlgaPūr HSHO که در سال 2020 معرفی شد ، یک روغن پایه زیستی است که از ریز جلبک ها گرفته می شود و از شیره درخت شاه بلوط تهیه می شود. این ماده از مشخصات پایداری بالا و اثربخشی اثبات شده ای برخوردار است و از مزایای متعددی برای مراقبت از مو و پوست سر برخوردار است.

این یک ماده طبیعی است که از طریق تخمیر تولید می شود ، به راحتی از بین می رود و از نظر محیطی در آب ، کربن و زمین استفاده می کند.

روغن جلبک AlgaPūr HSHO حاوی بیش از 90٪ امگا 9 مفید در یک فرمول بسیار پایدار و مبتنی بر مایع است که از فیبر مو در برابر شکستگی محافظت می کند ، قسمت های شکاف دار را ترمیم می کند ، درخشندگی ایجاد می کند ، وز را کنترل می کند ، قابلیت کنترل و شرایط را بهبود می بخشد. آزمایشات انجام شده بر روی انواع مختلف مو ، از جمله موارد دیگر ، نشان داد که شکستگی مو در موهای تحت درمان با روغن جلبک AlgaPūr HSHO 83٪ کمتر از موهای درمان نشده است. همچنین اسپلیت انتها را 16 درصد بهتر از روغن آرگان ترمیم کرد.

از مزایای پوست سر می توان به اثر ضد پیری ، ترمیم آسیب دیدگی و رطوبت رسانی اشاره کرد. بهبودها شامل افزایش کلاژن و الاستین نوع 1 در شرایط آزمایشگاهی ، کاهش علائم آسیب سلول ناشی از UV در شرایط in vitro و مرطوب سازی فوری و طولانی مدت و بهبود عملکرد سد پوست در داخل بدن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>