روز تأمین کنندگان NYSCC 10-11 نوامبر است

یکی از محبوب ترین رویدادهای صنعت لوازم آرایشی ، روز تامین کنندگان NYSCC ، در حال انتقال به پاییز است و هم مشارکت حضوری و هم مجازی را در خود جای خواهد داد.

NYSCC امروز اعلام کرد که به منظور ایجاد یک رویداد ایمن و با کیفیت برای اعضای NYSCC ، غرفه داران و شرکت کنندگان ، روز تامین کنندگان به 10-11 نوامبر 2021 در مرکز Javits در نیویورک منتقل می شود. علاوه بر این ، یک روز مجازی در 12 نوامبر برگزار خواهد شد برای رسیدن به بیشترین مخاطب ممکن.

به عنوان رویداد اصلی در آمریکای شمالی ، روز تامین کنندگان و NYSCC در حال برنامه ریزی برای پیوستن به نیروهای SCC ملی و بخشهایی در سراسر کشور برای ایجاد “هفته زیبایی” همهجانبه و در دسترس است ، تجلیل از مواد اولیه ، فرمول ها و فن آوری های مراقبت شخصی .

“NYSCC متعهد به تولید یک رویداد مرتبط و جذاب است که کل صنعت را در ماه نوامبر گرد هم خواهد آورد. روز تأمین کنندگان از نزدیک با مرکز Javits همکاری خواهند کرد و از راهنمایی های دولت و مراقبت های بهداشتی برای تولید یک تجربه مطمئن و سازگار پیروی خواهند کرد. ” “ما همچنین به برنامه ها ، ابتکارات و مشارکت های دیجیتالی اثبات شده خود ادامه خواهیم داد که در جلب مخاطبان جدید و پیشرفت علوم آرایشی و بهداشتی موفق بوده اند.”

لیز استرلندا ، رئیس اتحادیه ملی ملی ، اضافه كرد ، “در حالی كه COVID چند منحنی را به برنامه ها و رویدادهای ما در سراسر ایالات متحده انداخته است ، ما امروز تاریخ های پاییز دوباره برنامه ریزی شده روز عرضه كنندگان NYSCC را به عنوان فرصتی برای اجرای برنامه هایی می بینیم كه تقویت همکاری در سر فصل های SCC – یکی از اهداف اصلی من هنگام به دست گرفتن مدیریت ملی در سال 2021. ما هنوز در حال تدوین برنامه هایی هستیم ، اما هدف این است که خطوط ارتباطی را باز کنیم و اطمینان حاصل کنیم که آموزش و منابع در دسترس همه اعضا قرار دارد. ”

برای س questionsالات مربوط به نمایشگاه یا ثبت نام در روز تأمین کنندگان ، لطفاً با این آدرس تماس بگیرید: [email protected] تمام س questionsالات دیگر ، لطفا با ما تماس بگیرید: [email protected] برای آخرین اطلاعات در مورد روز تامین کنندگان به سایت مراجعه کنید: www.nyscc.org/suppyers-day

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>