رودان + فیلدز در رژیم های جدید با تغییر رنگ و تحریک مواجه می شود

مهار مواد کلیدی مانند ویتامین های B3 و C ، اسید کوجیک و بلغور جو دوسر کلوئیدی ، متخصص مراقبت از پوست Rodan + Fields با خطوط جدیدی که برای استفاده در رژیم استفاده می شود ، دو مشکل عمده پوستی را حل می کند.

رژیم معکوس جدید و بهبود یافته ، طراحی شده برای اصلاح و جلوگیری از ایجاد تیرگی و تغییر رنگ از جمله علائم تیره ، لکه های خورشید و کک و مک ناخواسته ، از رویکرد “درمان چند منظوره” مارک و فناوری های اختصاصی استفاده می کند. روال 3 مرحله ای برای روشن کردن ، یکنواخت بودن ، دفاع و مقابله و جلوگیری از تغییر رنگ پوست ناشی از پیری ، لکه ها و محیط کار می کند.

در محصولات روز از نیاسینامید به میزان قابل توجهی رنگ پوست و کمپلکس آنتی اکسیدانی RF3 برای افزایش انعطاف پذیری پوست برای کمک به پوست در برابر خود در برابر تجاوزگران محیطی و آلودگی که می تواند منجر به تغییر رنگ قابل مشاهده شود ، استفاده می شود. برای شب ، این محدوده دارای فرمول تقویت شده ای است که به طور مشخص پوست را یکدست کرده و ظاهر لکه های تیره ، لکه های قهوه ای را به حداقل می رساند.

این مجموعه دارای پاک کننده جدید Reverse Deep Exfoliation است که با استفاده از لایه بردارهای فیزیکی و شیمیایی مانند اسیدهای گلیکولیک ، لاکتیک و اسیدهای پلی لاکتیک و استرهای جوجوبا ، سطح پوست را برای ظاهر درخشان تر و لطیف می کند. تونر روشن کننده معکوس ، که پوست را با نیاسینامید (ویتامین B3) ، هیالورونات سدیم و عصاره شیرین بیان آماده می کند. معکوس

لوسیون مایع دفاعی روشن کننده SPF 50 با مجتمع آنتی اکسیدانی RF3 ثبت شده و جدید درمان معکوس تن معکوس. این درمان ترکیبی از 10 vitamin ویتامین ث تثبیت شده با Retinal MD Technology و کوجیک اسید است که به طور قابل توجهی رنگ پوست را کاهش می دهد و ظاهر لکه های تیره و لکه های قهوه ای را به حداقل می رساند.

بعد از چهار هفته از رژیم معکوس قبل (چپ) و بعد از آن.

در کلینیک ها ، 73٪ متوجه فوراً روشن شدن پوست شدند. پس از 2 هفته ، 84٪ متوجه پوست نرمتر و احساس صاف تر شدند. و بعد از 4 هفته: 70٪ متوجه پوست درخشان / درخشان تر می شوند. بعد از 8 هفته ، 85٪ لکه های تاریک کمتری داشتند ، 73٪ پوست شفاف تر و شفاف تر ، 97٪ پوست مرطوب تری داشتند. و 82٪ متوجه پوستی سالم تر و با احساس می شوند.

رژیم جدید Soothe – برای افرادی که دارای پوستی حساس ، آشکار ، قرمز ، خشک و تحریک شده هستند – یک برنامه چهار مرحله ای است که گفته می شود قرمزی پوست ، خشکی ، تحریک و پوست ناخوشایند را بلافاصله برطرف می کند و با استفاده مداوم به شما کمک می کند رفع لایه برداری ، خشکی و خارش پوست. با توجه به R + F ، این نیز بهبود قابل توجهی در شراره های ناشی از اگزما و درماتیت آتوپیک را نشان داده است.

این رژیم ، که برای جبران ، تغذیه و تقویت سد رطوبت پوست کار می کند ، شامل پاک کننده ژل آرامش بخش Soothe ، یک محصول بدون کف و عطر بدون کف است که گوشته اسید محافظ را حفظ می کند و به حفظ سد رطوبت pH پوست کمک می کند. درمان پوست حساس ، لوسیونی که دارای عصاره میوه چریمویا و همچنین آلانتوئین (0.5٪) و دی متیکون (2٪) است. و کرم نجات مرطوب کننده که با بلغور جو دوسر کلوئیدی و سرامیدها فرموله می شود. مرحله آخر یک فرمول SPF 30 با طیف گسترده مواد معدنی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>