رودان + فیلدز ، دیمیتری هالولوس را به مدیرعامل ارتقا می دهد

رودان + فیلدز ، LLC دیمیتری هالولوس را به عنوان مدیر عامل و رئیس بعدی شرکت انتخاب کرده است. هالولوس ، مدیر سابق رشد ، جانشین دایان دیتز خواهد شد که شرکت را در مدت 5 سال هدایت می کند.

به گزارش رودان = فیلدز ، هالولوس و دیتز برای اطمینان از انتقال بی وقفه از اواخر آوریل با هم شریک می شوند.

هالولوس بیش از 20 سال تجربه کانال همه جانبه در کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده و فضای خرده فروشی با سابقه مقیاس گذاری مارک های نوآور جهانی دارد. وی در ژانویه 2020 به عنوان مدیر ارشد رشد به رودان + فیلدز پیوست. پیش از Rodan + Fields ، هالولوس به عنوان مدیر عامل BevMo! ، خرده فروش ویژه نوشیدنی فعالیت می کرد.

“من از فرصتی برخوردار هستم که می توانم جامعه Rodan + Fields را هدایت کنم و مارک تجاری خود را با افراد بیشتری به اشتراک بگذارم. ترکیبی از محصولات الهام گرفته از پوست و مدل فروش مستقیم ما ، ساخته شده توسط جامعه مستقل مشاور ما ، یک مزیت رقابتی را فراهم می کند و ما را مستقل می کند. برای یک فرصت مهم ، “گفت هالولوس. “بنیانگذاران متخصص پوست ما اختلالی میراثی دارند و من گرسنه هستم که به رشد خود ادامه دهم.”

دیمیتری هالولوس

دکتر کتی رودان ، یکی از بنیانگذاران Rodan + Fields ، گفت: “من و کتی می خواهیم از طرف هیئت مدیره ما از دیان برای کمک های بیشمار او تشکر کنیم.” “ما از آوردن دیمیتری به عنوان رهبر جدید خود بسیار هیجان زده هستیم. سابقه او در زمینه شرکت های نوآور و علاقه به کانال فروش مستقیم باعث شد او به اتفاق آرا هیئت مدیره برای مدیر عامل بعدی ما باشد.”

دکتر کتی فیلدز ، بنیانگذار همکار رودان + زمینه ها.

هالولوس دارای مدرک MBA از دانشگاه ایندیانا ، لیسانس علوم از وست پوینت است و به عنوان افسر در ارتش ایالات متحده خدمت می کرد. او سمت های رهبری با Procter & Gamble ، Albertsons و Safeway را بر عهده داشته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>