روبات ها توالت را تمیز نمی کنند..با این حال – HAPPI

به گفته کارشناسان رباتیک ، Rosie the Robot برای مدتی واقعیت نخواهد داشت. اگرچه ماشین آلاتی مانند iRobot نزدیک به دو دهه است که خانه ها را با جاروبرقی جابجا می کنند ، اما کارهای پیچیده تری از دسترس خارج شده اند. این به این دلیل است که ایمنی همچنان مهمترین نگرانی در بین مدیران اتوماسیون است.

پنج سال پیش ، Boston Dynamics با انتشار ویدئویی تا حدی ترسناک که ربات خود را در میان جنگل های پوشیده از برف قدم می زند ، نگاهی به آینده بیندازد و به گفته کارشناسان ، روبات ها به زودی کارهای بیشتری از برداشتن پرز از دیوار به دیوار انجام می دهند. فرش

نگهداری چیست؟ ایمنی ، می گوید مارک رایبرت ، رئیس و مدیر عامل سابق Boston Dynamics.

رایبرت به واشنگتن پست گفت: “هرچه ربات پیچیده تر باشد ، نگرانی در مورد ایمنی بیشتر خواهد بود. اگر رباتی در نزدیکی فرد داشته باشید و مشکلی پیش بیاید ، این خطری برای آن شخص است.”

همه چیز در کار بسیار اشتباه پیش رفته است. در سال 2015 ، یک جوان 22 ساله هنگام کمک به راه اندازی یک ربات ثابت در کارخانه فولکس واگن در آلمان کشته شد. ربات او را به یک صفحه فلزی هل داد و او را له کرد. در یک مورد دیگر در آن سال ، بازوی یک روبات از کار افتاد و در یک کارخانه تولید اتومبیل در میشیگان به سر یک زن برخورد و او را خرد کرد.

اگر این حوادث ممکن است در محیط کارخانه اتفاق بیفتد ، تصور کنید چه اتفاقی می افتد که مادربزرگ برای بازدید از خانه کاملاً خودکار شما می آید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>