رهبر آرایش لورا گلر با بازیگر فران درشر تیم می شود

لورا گلر برای آخرین کارزار انتخاباتی خود از Fran Drescher بازیگر و اینفلوئنسر معرفی شده از Emmy استفاده کرده است. Drescher ، ستاره کمدی تبدیل به اینفلوئنسر ، چهره جدید مجموعه آغازگر Spackle است و در مجموعه ای از ویدیوهای آنلاین ایجاد شده به طور انحصاری برای نام تجاری ارائه می شود. درشر که بیشتر بخاطر خنده بی نظیر و بازی در نقش فران فاین در پرستار بچه شناخته شده است ، جایگاه خود را در فرهنگ پاپ و فراتر از آن تقویت کرده است.

درشر ، که اکنون 63 ساله است ، در حالی که به عنوان یک هنرمند و فعال در حال تکامل است ، همچنان نادر است که ستاره ای در جستجوی او باقی مانده است. وی که یک بازمانده از سرطان رحم است ، مدافع صریح مراقبت های بهداشتی زنان و حقوق LGBTQ است. علاوه بر بازی در برنامه های تلویزیونی شبکه ای مانند Broad City و Indebted ، درشر در حال حاضر در حال تولید اقتباس موسیقی The Nanny برای Broadway است.

Laura Geller Beauty از Drescher برای کمپین Spackle استفاده کرد و مجموعه مقدماتی که مارک تجاری را بر روی نقشه قرار داد ، مورد توجه قرار داد. لورا گلر ، آرایشگر پیشکسوت و بنیانگذار برند گفت: “هدف ما این است که از همه زنان جشن بگیریم و به آنها یادآوری کنیم که آنها در هر مرحله از زندگی زیبا و سرزنده هستند.”

درشکر به شوخی گفت: “من هرگز فکر نمی کردم که اولین قرارداد زیبایی را در دهه 60 زندگی ام بگیرم.” “من از اینکه چهره یک محصول ضدعفونی که همه سالها همه آن را دوست داشتند ، هیجان زده ام. آغازگر Spackle راه حل من است که آن را فراموش کرده و فراموش می کنم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازار آرایش ، ویژگی ما را اینجا بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>