راه حل های برجسته Evonik برای کاهش مالودور

وبینار 21 آوریل آن را ببینید: “بوی بد را گرفته و با Tego Sorb قفل کنید.”

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر04.16.21

به گفته مینتل ، از سال 2017 تا 2020 ، 48 درصد افزایش در محصولات جدید جهانی برای محصولات تمیز کننده سطح سخت که ادعا می کنند خاصیت “خنثی سازی بو” دارند ، افزایش یافته است. زیربنای این افزایش تقاضا ، مصرف كنندگانی هستند كه انتظار دارند “احساس تمیز” از طریق “بوی تمیز” نشان داده شود. به عبارت دیگر ، از بین بردن بد بو از روند تمیز کردن به یک انتظار برجسته تبدیل شده است.

رویکردهای سنتی مانند ضد عفونی کننده می تواند بوی بد را کاهش دهد اما می تواند عواقب نامطلوبی را به همراه داشته باشد. در عوض ، Evonik شیمی را برای از بین بردن مولکول های بو ارائه می دهد ، که منجر به کاهش بوی بد بدون تأثیر روی عطرهایی می شود که می توانند به “احساس تمیز بودن” فرمول اضافه کنند. محصولات پیشنهادی Tego Sorb آن فرمولهای متنوعی را برای سطح و کاربردهای مختلف pH فراهم می کند.

در تاریخ 21 آوریل ، 10 صبح – 11 صبح به وقت شرقی ، Evonik این راه حل ها را از طریق وبیناری تحت عنوان “بوی بد را گرفته و با Tego Sorb قفل کنید” برجسته می کند. علاقه مندان برای حضور در این رویداد می توانند به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>