راسک گیبسون را به عنوان مدیر هنری نامگذاری می کند

رهبر رنگ و محصولات مراقبت از مو سالن حرفه ای راسک با رنگ آمیزی مشهور لورا گیبسون به عنوان مدیر هنری جدید خود همکاری کرده است.

در این نقش ، گیبسون به آموزش و آموزش نمونه کارهای رنگ Rusk کمک خواهد کرد و در زمینه توسعه نوآوری جدید در زمینه رنگ مشاوره می دهد. این همکاری بخشی از استراتژی نام تجاری برای احیای سبد میراث فرهنگی ارائه شده از رنگ های حرفه ای و هدایت نام تجاری در تلاش های آینده برای رنگ است.

در خبرهای دیگر ، راسک اخیراً یک محصول 10 دقیقه ای رنگی روانه بازار کرده است. نمونه کارهای رنگی آن هم اکنون شامل مجموعه ای کامل از محصولات رنگی از جمله RUSKin10 Express Color ، رنگ دائمی Deepshine ، براق کننده مایع دایمی ، رنگ نیمه دائمی ، سازنده ها و روشن کننده ها برای سالن های حرفه ای است تا بتواند هر رنگی را برای مشتریان تصور کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پرینت ، مطمئن شوید که از ویژگی رنگ مو Happi در مه 2021 بازدید کنید.

گیبسون یک استاد رنگارنگ با بیش از 10 سال تجربه در صنعت زیبایی حرفه ای است. این شرکت گفت که تخصص وی در Balayage و Handpainted Highlights او را به یکی از پرطرفدارترین رنگ شناسان تبدیل می کند.

“رنگ Rusk برای رنگ شناسان توسط رنگ شناسان ساخته شده است و دقیقاً به همین دلیل است که ما از پیوستن لورا به تیم بسیار هیجان زده هستیم. تخصص ، تکنیک های رنگی و چشم عالی او یک سرمایه برجسته خواهد بود زیرا ما تلاش می کنیم تا با آموزش ، رسانه های اجتماعی و ارائه محصولات جدید برای انتقال نام تجاری به مرحله بعدی ، به آگاهی از پیشنهادات فعلی خود برسیم. ” از Beauty Quest Group ، مالک مارک Rusk.

“من هیجان زده ام که مدیر هنری Rusk هستم! برای تأثیرگذاری در مدرن کردن تحصیلات ، محتوا و نمونه کارها. هدف ما ، با هم ، ارتقا نام تجاری و صنعت خود هستیم! ” گفت گیبسون. “بسیار شگفت آور است که در موقعیتی با مارکی مانند RUSK قرار بگیرم که به من امکان می دهد دانش گسترده خود را پس بدهم و به اشتراک بگذارم. فراتر از آن ، من همچنین تحت تأثیر قرار دادن توسعه محتوای اجتماعی مرتبط و جذاب ، و تولید محصولات جدید خوشحالم که ابزار بسیار خوبی برای رنگ آمیزی ها برای انجام بهترین کار خود خواهد بود. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>