رابرت Reichert را به عنوان عطر ساز منصوب می کند

رابرت جسیکا رایچرت را به سمت عطرسازی منصوب کرده است. Reichert از مرکز خلاقیت Robertet در Mt. زیتون ، نیوجرسی

در این نقش ، مسئولیت اصلی Reichert ایجاد عطرهای جدید برای مشتریان اصلی در طیف وسیعی از دسته های محصول با تمرکز بر مراقبت های شخصی و مواد طبیعی خواهد بود.

Reichert با بیش از هشت سال تجربه در صنعت عطر با Robertet می پیوندد. پیش از پیوستن به Robertet ، Reichert بعنوان عطاری در Premier Specialties فعالیت می کرد و در آنجا عطرهای مطلوبی را برای مشتریان مراقبت از هوا و مراقبت های شخصی و همچنین مارک های مختلفی ایجاد می کرد که شامل چندین دسته از محصولات هستند. Reichert در بسیاری از رویدادهای صنعت یک میزگرد مکرر است و تجربه شخصی خود را به عنوان عطر ساز به اشتراک می گذارد.

رایشرت در حال حاضر رئیس جمهور در تجارت زنان با عطر و طعم و عطر است و پیش از این عضو هیئت مدیره انجمن عطاری های آمریکا بود.

“ما بسیار خوشحالیم که از جسیکا در تیم استقبال می کنیم. با افزودن آنها ، رابرتت همچنان به تعهد خود در زمینه تأمین عطرهای خلاقانه و کاملاً فنی در همه برنامه ها برای پاسخگویی به چالش های پروژه فعلی و آینده ادامه می دهد. “Ben Fundaro ، معاون رئیس عطرسازی گفت.

ریچرت گفت: “آنچه مرا جذب روبرت کرد میراث طبیعی غنی و داستاندار آن و تعهد آن در ایجاد عطرهای رایج و تعریف كننده روند در بسیاری از گروه ها بود.” “من مشتاقانه منتظر همکاری با مشتریان خود برای ایجاد عبارات جدیدی هستم که باعث خوشحالی مصرف کنندگان شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>