دکتر مارتین برودرمولر جایزه مدیر عامل سال ICIS را کسب می کند

جایزه مدیرعامل سال ICIS به دکتر مارتین برودرمولر ، مدیر ارشد اجرایی BASF ، برای موفقیت برجسته اعطا می شود که توسط همتایان خود در 40 بازیکن برتر قدرت ICIS رای داده و شناخته شده است.

این جایزه معتبر جهانی صنایع شیمیایی در 22 سپتامبر در رویداد مجازی ICIS Power Players Awards به دکتر برودرمولر اعطا می شود. این رویداد شامل یک گفتگو در آتش با ICIS در مورد استراتژی و چشم انداز BASF ، همراه با روند اصلی صنعت مانند پایداری و کربن زدایی خواهد بود. .

جایزه مدیرعامل سال ICIS منحصر به فرد است زیرا برنده توسط همتایان خود انتخاب می شود – مدیران ارشد لیست 40 بازیکن برتر قدرت ICIS – یک رتبه بندی جهانی از رهبران که بیشترین تأثیر مثبت را بر شرکت های خود و صنایع شیمیایی دارند. ، و در ICIS Chemical Business منتشر شده است.

برای انتخاب برنده ، از هر یک از 40 بازیکن برتر قدرت ICIS در رتبه بندی 2020 خواسته شد که به سه نفر بر اساس دستاوردها رای دهند:

  • سودآوری / ارزش سهامدار ،

  • ESG (محیط زیست ، اجتماعی ، حاکمیت) ،

  • نوآوری (فناوری ، محصول ، فرآیند تجارت) و پروژه های M & A /.

“من از دریافت این جایزه به نمایندگی از کل تیم BASF بسیار افتخار و خوشحالم. این در شرایطی است که اگر بخواهیم تحولات صنایع شیمیایی را با هم کنترل کنیم ، رهبری از اهمیت بیشتری برخوردار است. پایداری رمز موفقیت ما و مجوز ما برای فعالیت در آینده است و ما در BASF خوشحال هستیم که پیشگام هستیم. “

جوزف چانگ ، سردبیر جهانی ، گفت: “دکتر مارتین برودرمولر ، مدیرعامل BASF ، از طریق یک پیشرفت بزرگ به سمت پایداری بیشتر ، همراه با تمرکز سرمایه گذاری روی مواد باتری برای امکان انتقال خودرو الکتریکی و رشد در چین ، بزرگترین شرکت مواد شیمیایی جهان را رهبری می کند.” از تجارت شیمیایی ICIS.

“این شرکت همچنان که تمرکز خود را افزایش می دهد ، در حالی که سرمایه خود را برای پروژه های رشد به صورت منظم استفاده می کند ، به واگذاری دارایی های غیر اصلی ادامه می دهد. هیچ شناخت دقیق تری از این دستاورد بزرگ نسبت به همتایان شما وجود ندارد. “

برندگان قبلی جوایز مدیرعامل ICIS شامل مدیرعامل سعودی آرامکو امین ناصر (2020) ، مدیرعامل LyondellBasell باب پاتل (2019 ، 2018) ، مدیر عامل سابق BASF کورت بوک (2017) ، رئیس INEOS جیم راتکلیف (2016) ، مدیر عامل سابق Dow Chemical اندرو لیوریس ( 2015) ، مدیر عامل سابق LyondellBasell جیم گالوگلی (2014) و مدیر عامل سابق PPG چارلز بانچ (2013).

برای رویداد ICIS Power Players Awards در اینجا ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>