دکتر شفیلد طعم های جدید خمیر دندان را اضافه می کند

در اواسط دهه 1870 ، دکتر واشنگتن دبلیو شفیلد ، دندانپزشکی محترم از نیو لندن ، کانتیکت ، یک دندان مصنوعی کرم برای بیماران خود ابداع کرد و جایگزین پودرهای نامطبوع آن زمان شد. او اولین کسی بود که خمیردندان را در یک لوله قرار داد و بقیه موارد تاریخ است.

بیش از 160 سال بعد ، خمیر دندان دکتر شفیلد دو طعم جدید ، دارچین و شکلات را به ترکیبات موجود در کشور و بدون فلوراید اضافه کرده است. این مواد با طعم های طبیعی ساخته شده و به انواع اضافی سفید کننده ، وینترگرین ، زغال فعال ، نعناع فلفلی ، مراقبت حساس ، موز توت فرنگی و توت مخلوط برای کودکان به مجموعه خمیر دندان های طبیعی دکتر شفیلد پیوستند.

برای کودکان سه ساله و بالاتر ایمن ، خمیر دندان شکلات دکتر شفیلد (4.2 اونس) طعم لطیف و خامه ای دارد ، با طعم شکلات واقعی ساخته شده است و می تواند به طور ایمن و م whثر به سفید شدن دندان ها ، کاهش پلاک ها و طراوت نفس کمک کند. برای لطافت و احساس تمیز ، خمیر دندان طبیعی دارچین دکتر شفیلد (5.0 اونس) فاقد فلوراید است که با طعم دارچین واقعی ساخته شده و از هیچ نوع طعم دهنده و رنگ مصنوعی برخوردار نیست.

جفری دیویس ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی داروسازی شفیلد گفت: “ما به عنوان مبتکر خمیردندان ، ماموریت داریم فرمول های تمیز و م effectiveثر خود را به خانواده های سراسر کشور برسانیم.” “طعم های شکلات و دارچین جدید ما برای ایجاد نیاز شدید مصرف کننده به گزینه هایی برای فرمول های خمیر دندان مصنوعی خشن ، که برای بزرگسالان و کودکان بی خطر هستند ، ایجاد می شوند ، اما طعم و مزه عالی و تمایل مصرف کنندگان را دارند.”

خمیردندان های دکتر شفیلد مطابق با استانداردهای سختگیرانه انجمن محصولات طبیعی دارای گواهینامه کامل هستند و فاقد فلوراید ، تراریخته ، مواد شوینده مصنوعی یا مواد کف کننده و هیچ رنگ ، طعم دهنده و شیرین کننده مصنوعی نیستند. دکتر Sheffield’s Naturals توسط Leaping Bunny فاقد قساوت و بی رحمی است ، که به معنی عدم آزمایش حیوانات در هر مرحله از تولید محصول است و توسط پروژه Non GMO تأیید می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>