دکتر السا یونگمن تست سواب میکروبیوم پوست را انجام می دهد

اکنون در یک برنامه آزمایشی ، انتظار می رود اولین آزمایش در سال 2022 باشد.

تام برانا ، مدیر تحریریه05.16.21

دکتر السا یونگمن در حال آزمایش تست سواب میکروبیوم پوست است. هنگامی که این محصول در سال 2022 به بازار عرضه می شود ، مصرف کنندگان می توانند نیازهای مراقبت از پوست خود را بهتر درک کنند. به گفته یونگمن ، كه در سال 2018 خط تولید مراقبت از پوست خود را تاسیس كرد ، این تست ابزاری مفید برای كمك به مصرف كنندگان است كه نیازهای مراقبت از پوست خود را درك می كنند. کاربران پوست خود را به مدت یک هفته سواب می کنند ، نتایج را ارسال می کنند و گزارشی از پوست خود را به همراه توصیه های محصول دریافت می کنند.

خط دکتر السا یونگمن شامل دو پاک کننده و سه سرم است. به گفته یونگمن ، خط میکروبیوم دوستانه او رویکرد “کمتر بیشتر است” برای پوست سالم است.

یونگمن دکترای داروسازی پوست دارد و کار خود را با کار در تحقیق و توسعه برای L’Oréal در پاریس آغاز کرد. اشتیاق یونگمن به تحقیق از زمانی که در 25 سالگی به مجله های مجله بررسی پرداخت شروع شد و همچنان که او با متخصصان پوست و مارک های مشهور در سراسر جهان کار می کرد ادامه داشت. در سال 2015 او به سانفرانسیسکو نقل مکان کرد و در آنجا با میکروبیوم پوست و اهمیت آن برای سلامت پوست آشنا شد. او وظیفه خود را به عنوان یک مدافع و منبع برای ارتقا یک اکوسیستم پوست سالم قرار داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>