دنیس رودمن مکمل سلامتی آرایش مردان برای ریش را ایجاد می کند

ManTFup ، یک برند سلامتی است که توسط آزمایشگاه های Dynamism Labs ، LLC واقع در جنوب فلوریدا ایجاد شده است ، برای ترویج یک خط تولید جدید برای آقایان ، با دنیس رودمن – پنج بار قهرمان بسکتبال و تالار مشاهیر مشهور – همکاری کرده است.

امروز ، در 60 سالگی ، رادمن با همان كمك از خط تولید مردان ManTFup كه شامل تقویت كننده تستوسترون و رشد نهایی ریش است ، همچنان همان انرژی و كاریسما را دارد كه دهه 1990.

رشد نهایی ریش (19.95 دلار برای 60 کپسول) به موهای صورت کمک می کند. این مکمل کاملاً طبیعی برای ساختن یک ریش مجسمه ، مردانه و کامل با کار با بدن برای بازیابی ، تثبیت و بهبود رشد طبیعی ریش فرموله شده است.

با تقویت تولید کلاژن ، Ultimate Beard Growth از ریزش مو جلوگیری می کند ، از فولیکول های موی صورت در برابر آفتاب محافظت می کند ، سلامت مو و پوست را بهبود می بخشد ، از خشکی پوست و حتی چین و چروک های اولیه جلوگیری می کند. محصولات برای خرید در آمازون ، والمارت ، eBay یا مستقیماً در www.ManTFup.com در دسترس هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>