دعوای حقوقی شامپو J&J باعث ریزش مو می شود

یک مشتری از ایلینوی علیه Johnson & Johnson شکایت کرده و ادعا کرده است که محصولات مراقبت از مو OGX باعث ریزش مو می شود. به طور خاص ، این لباس DMDM ​​Hydantoin را مسئول خسارت می داند.

در این دادخواست آمده است: “حداقل یك ماده سازنده محصولات ، DMDM ​​هیدانتوئین ، یك اهداكننده فرمالدئید است كه در صورت تماس با آب ، به آرامی فرمالدئید را ترك می كند.”

طبق گفته شاکی ، لاریسا ویپل ، در آگوست 2012 ، جانسون و جانسون اعلام کردند که قصد دارند هیدانتوئین DMDM ​​و سایر مواد مشابه را تا سال 2015 از محصولات خود حذف کنند.

طبق این دادخواست ، “جانسون و جانسون در واقع هیدانتوئین DMDM ​​را از محصولات موجود مصرفی در آن زمان حذف کردند.” “با این حال ، هنگامی که جانسون و جانسون Vogue International ، از جمله مجموعه محصولات OGX خود را به دست آوردند ، جانسون و جانسون موفق به تغییر مشخصات مواد تشکیل دهنده محصولاتی نشدند که استانداردهای یکسانی را برای ایمنی مصرف کننده حفظ نمی کردند. از سال 2016 ، جانسون و جانسون همچنان به بازاریابی ، فروش و سود بردن از محصولاتی که حاوی مواد اولیه می دانند می توانند به مصرف کنندگان آسیب برساند ادامه داده است.

DMDM Hydantoin یک ماده نگهدارنده است. نکاتی درباره نحوه ایجاد شامپو و سایر پاک کننده های شخصی می خواهید؟ این مقاله توسط شعیب عریف را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>