دسته های یکبار مصرف تیغ Edgewell اکنون با 100٪ PCR ساخته شده است

نمونه کارهای جهانی Edgewell Personal Care از تیغ های یکبار مصرف مردانه و زنانه – از جمله تیغ های مردانه Schick Xtreme 3 و سه تیغه Skintimate – اکنون دارای دستگیره های ساخته شده تا 100٪ پلاستیک بازیافت شده پس از مصرف (PCR) است. این شرکت همچنین برنامه جدید آمریكایی خود را برای تشویق به بازیافت ریش تراش های یكبار مصرف خود و نیز ارائه جایگزینی برای برنامه های بازیافت حاشیه كنار ، كه معمولاً تیغ را قبول نمی كنند ، آغاز كرد.

این اقدامات مطابق با استراتژی مراقبت پایدار 2030 این شرکت است. هدف Edgewell این است که تا سال 2030 میزان پلاستیک باکره بر پایه روغن را در تمام دسته های ریش تراش یکبار مصرف خود تا 50٪ کاهش دهد.

برنامه جدید بازیافت Edgewell ، مصرف کنندگان را تشویق می کند تا با استفاده مجدد از مواد موجود در خانه ، ریش تراش های قدیمی خود را بسته بندی کنند ، برچسب حمل و نقل رایگان را بارگیری کنند و تیغ ها را به شرکت بازگردانند. از طریق یک شریک شخص ثالث ، همه تیغ های یکبار مصرف Xtreme ، Skintimate و Quattro برگردانده شده در محصولات جدید بازیافت می شوند.

آن سوفی گاگت ، مدیر ارشد رشد و نوآوری ، Edgewell گفت: “ما به عنوان یک رهبر جهانی در گروه مراقبت های شخصی ، با مارک های خانگی و محصولات قابل احترامی که مصرف کنندگان ما هر روز از آنها استفاده می کنند ، ما مسئولیت داریم که ردپای محیطی خود را به حداقل برسانیم.” “ما متعهد هستیم که از مارک های خود به عنوان یک نیروی خوب استفاده کنیم تا بتوانند تأثیرات مثبتی بر جامعه و محیط ما داشته باشند و من از پیشرفتی که تاکنون داشته ایم دلگرم هستم. برنامه بازیافت و استفاده از پلاستیک PCR در ما یکبار مصرف یک نقطه عطف در سفر پایداری ما است و من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم های خود در سراسر جهان برای نوآوری مستمر و تلاش برای آینده پایدارتر هستم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>