دستمال مرطوب کودک و مادر شما گواهی مهر سبز را بدست آورید

Mum & You به اولین محصول پاک کننده بچه در بازار تبدیل شده است که گواهینامه Green Seal را بدست آورده است.

Green Seal نیاز به دستمال مرطوب بچه از 100٪ ماده تجدید پذیر دارد و معیارهای دقیق پایداری را برای همه چیز ، از مواد اولیه تا تولید تا بسته بندی تعیین می کند. این دستمال ها از نظر سرطان زا ، سموم تولید مثل ، جهش زا ، فتالات ، پارابن ، حساس کننده پوست و سایر مواد سمی که نزدیک بدن نوزادان نیستند ، غربال شدند. تنها ایمن ترین ، مسئولیت پذیرترین و م effectiveثرترین محصولاتی که امروزه قابل دستیابی است ، قادر به دستیابی به این استاندارد هستند.

داگ گتلین ، مدیرعامل Green Seal گفت: “در یک بازار شلوغ با ادعاهای غیرقانونی در مورد سلامت و پایداری محصولات ، علامت Green Seal به مصرف کنندگان کمک می کند تا با اطمینان بیشتری گزینه های سالمتر و سبزتری را انتخاب کنند.” “با کسب گواهینامه مستقل به استاندارد دقیق Green Seal ، Mum & You ثابت کرده است که دستمال مرطوب کودک آنها از ایمن ترین ، سبزترین و موثرترین محصولات کودک امروزه است.”

آلمودنا راین ، مدیر ارشد بازاریابی مادر و شما ، اظهار داشت: “پدر و مادر شدن جدید باعث می شود تا شما نسبت به محیطی که می خواهید فرزندانتان از آن به ارث ببرند آگاهی بیشتری داشته باشید.” “آنچه بسیاری از والدین نمی دانند این است که بیشتر دستمال مرطوب کودک حاوی پلاستیک است و تخریب بیولوژیک آنها تا 100 سال طول می کشد. این مدت زمان فوق العاده طولانی است و یک مشکل بزرگ زیست محیطی ایجاد می کند. دستمال مرطوب کودک Mum & You در عرض 15 روز فاقد پلاستیک و تجزیه بیولوژیکی است. ما تیمی از مادران هستیم که بدون ارائه درخواست از آنها برای مصالحه در هر جنبه از محصول ، به ارائه راه حل ایمن برای محیط زیست به والدین مباهات می کنیم. ”

محصولات اضافی Mum and You شامل پوشک / پوشک هایی است که با استفاده از خمیر چوب با منبع پایدار ساخته می شوند و حاوی هیچ رنگ و لوسیون در کنار پوست کودک نیستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>