دستمال مرطوب ضدعفونی کننده اسکات 24 ساعته جایزه نوآوری WOW را برنده می شود

دستمال مرطوب ضدعفونی کننده اسکات 24 ساعته کیمبرلی-کلارک امروز در کنفرانس جهانی دستمال مرطوب در آتلانتا برنده جایزه نوآوری جهانی 2021 دستمال مرطوب شد.

این جایزه نوآوری در کل زنجیره ارزش دستمال مرطوب را که از پارچه یا تکنولوژی غیر بافته شده استفاده می کند به گونه ای که نقش منسوجات غیر منسوج را گسترش می دهد ، به رسمیت می شناسد. این جایزه نوآوری ، تازگی رویکرد ، منحصر به فرد و پیچیدگی فنی را در نظر می گیرد. هیئت مشاوره فنی INDA از میان 23 مقاله ارسالی ، سه نامزد نهایی را انتخاب کرد. دیگر نامزدهای نهایی این جایزه الیاف Lyocell Skin لنزینگ و The Shark VACMOP SharkNinja بودند.

دستمال مرطوب ضد عفونی کننده Scott 24 Hour برای ضد عفونی در برابر باکتریها و ویروسهای مختلف – از جمله SARS-CoV-2 – در سازمان حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) ثبت شده است. این دستمال های مرطوب از قبل اشباع شده ، به سرعت و حتی پس از چندین بار لمس ، ضد عفونی کننده سطح را در برابر باکتری ها به مدت 24 ساعت کامل ضد عفونی کرده و حفظ می کنند.

دستمال مرطوب ضد عفونی کننده اسکات 24 ساعته ، مهندسی شده با فناوری ورق پایه انحصاری Kimberly-Clark در ترکیب با پوشش ضد میکروبی بادوام و محافظت شده توسط شرکت ، 99.9٪ از باکتری ها را از بین می برد ، حتی پس از چندین بار لمس. دستمال مرطوب برای سهولت استفاده از طریق یک تلگراف قابل حمل تحویل داده می شود و یک برنامه همه کاره مناسب برای صرفه جویی در وقت را ارائه می دهد.

سوزان گامباردلا ، رئیس کیمبرلی-کلارک حرفه ای آمریکای شمالی می گوید: “همه گیری همه گیر تغییر اساسی در استانداردها و انتظارات مردم برای تمیز کردن ایجاد کرد.” “هدف ما این است که بیش از انتظارات آنها و توانمند سازی آنها با یک دستمال ضد باکتری بر خلاف هر چیز دیگری در بازار باشد. با استفاده از علمی و با پشتیبانی از قابلیت های منحصر به فرد فناوری ، دستمال مرطوب ضد عفونی کننده اسکات 24 ساعته آرامش خاطر را به مدت 24 ساعت ارائه می دهد ، و اطمینان بین پاک کننده ها این جایزه شاهدی بر فرهنگ روحیه و خلاقیت نوآورانه ماست ، زیرا ما با ارائه راه حلهای بسیار مورد نیاز به مشتریان خود مثال می زنیم. “

دستمال مرطوب ضد عفونی کننده اسکات 24 ساعته به دفاتر ، مدارس و سایر مشاغل کمک می کند تا با اطمینان دوباره بازگشایی شوند. مزایای اصلی عبارتند از:

  • بازی سه گانه در برابر باکتری ها و میکروب ها: دستمال های ضدعفونی کننده اسکات 24 ساعته تمیز ، ضد عفونی و ضد عفونی می کنند ، در حالی که نیازی به شستشوی سطوح یا استفاده از دستکش نیست. دستمال مرطوب ها فاقد سفید کننده هستند و رایحه ای تمیز و تازه از خود به جای می گذارند.

  • ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده قدرت: با اسکات 24 سطوح با لمس و تمیز را تمیز و عاری از باکتری نگه دارید. دستمال مرطوب ضد عفونی باکتریها و ویروسهایی مانند E.coli ، S. aureus ، SARS-CoV-2 ، ویروس آنفلوانزای A (H1N1) ، و ویروس سنسیسیال تنفسی (RSV).

  • تمیز کردن برتر: دستمال مرطوب ضد عفونی کننده اسکات 24 ساعته با یک فناوری اختصاصی ساخته شده است که قابلیت جذب ضد عفونی کننده قوی ، آزاد شدن مایعات کنترل شده و افزایش خاک در هر دستمال را دارد.

  • کاربرد چند سطحی: دستمال مرطوب ضد عفونی کننده اسکات 24 ساعته برای پاک کردن راحت و کمک به محافظت مداوم از سطح لمس بالا مانند دستگیره درب ، دکمه آسانسور ، صفحه کلید ، صفحه کلید ، میز ، میزهای هواپیما ، تجهیزات بدنسازی ، میز مدرسه و غیره می تواند در تمام سطوح غیر متخلخل و بدون تماس با غذا در مکانهایی مانند خانه ها ، دفاتر ، کلاس ها ، سالن های ورزشی ، یا مراکز نگهداری از کودکان استفاده شود.

جولیا جورجوف ، مدیر کل Kimberly-Clark Professional Wiping در آمریکای شمالی می گوید: “Scott 24 همچنین دارای انتشار تدریجی و یکنواخت مواد شیمیایی در سطح است ، که پوشش مداوم و اثر بخشی طولانی مدت را فراهم می کند. این یک نوآوری اساسی در این گروه است.” “ایده این پروژه با یک گفتگوی راهرو ایجاد شد ، که روحیه تحقیق علمی” چه می شود “کیمبرلی-کلارک را برای حل نیازهای برآورده نشده ، براساس بینش مشتری و ایجاد محافظت طولانی مدت ، نشان می دهد.”

جورگوف می افزاید: “ما از سخت کوشی و فداکاری تیم های متقابل که این کار را به نوآوری در بازار آورده اند الهام گرفته ایم. ما به گسترش نمونه کارهای دستمال مرطوب ضد عفونی سطح خود برای پاسخگویی به نیازهای در حال تکامل مشتری خود ادامه خواهیم داد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>