دستمال مرطوب سطح حرفه ای جدید Gojo دارای درجه سمیت پایین از EPA است

صنایع Gojo دو محصول دستمال مرطوب جدید برای امکانات تجاری – Purell – به بازار عرضه کرده است دستمال مرطوب ضد عفونی کننده سطح حرفه ای و دستمال مرطوب ضدعفونی کننده PurellFoodservice.

این پیشنهاد جدید با ورود موفقیت آمیز برند به محصولات سطحی که از پورل آن نشات گرفته اند ، ایجاد می شود اسپری های ضدعفونی کننده و ضد عفونی کننده ، که برای ضد عفونی روزانه سطوح سخت یا نرم که به پوشش وسیع تری نیاز است ، استفاده می شود.

پورل دستمال مرطوب به سرعت 99.9٪ از باکتریها و ویروسهای نگران کننده را شامل می شود ، از جمله سرماخوردگی و آنفلوانزا ، نورو ویروس ، استرپتوکوک ، سالمونلا ، لیستریا ، E. coli ، سرفه سیاه ، MRSA و VRE آنها همچنین ویروس عامل COVID-19 (SARS-CoV-2) را فقط در 30 ثانیه از بین می برند. علاوه بر این ، آنها کمترین میزان مجاز سمیت EPA (رده IV) را بدست آورده اند ، به این معنی که پس از استفاده حتی در سطوح تماس با غذا به دستکش ، شستن دست یا شستشو نیازی ندارند.

دستمال مرطوب سطحی Purell به گونه ای طراحی شده است که در موارد مختلف ضد عفونی سریع و سریع سطوح سخت ، از جمله مدارس ، دفاتر ، رستوران ها ، فروشگاه های مواد غذایی ، فروشگاه های رفاهی و امکانات بهداشتی و تناسب اندام ، در انواع محیط های حرفه ای و سرویس های غذایی مورد استفاده قرار گیرد.

تولیدکنندگان مواد دستمال مرطوب برای تأمین تقاضای روزافزون ، تولید را افزایش داده اند.

این پیشنهاد جدید با توجه به موفقیت موفقیت برند Gojo به محصولات سطحی که از Purell آن نشات گرفته اند ، ساخته می شود اسپری های ضدعفونی کننده و ضد عفونی کننده ، که برای ضد عفونی روزانه سطوح سخت یا نرم که به پوشش وسیع تری نیاز است ، استفاده می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>