دادگاه عالی درخواست تجدید نظر J&J Talc را رد کرد

جانسون و جانسون درخواست تجدید نظر در مورد تالک را به بالاترین دادگاه در ایالات متحده از دست داده است. دادگاه عالی آمریكا روز سه شنبه اعلام كرد كه فرجام خواهی جانسون و جانسون در مورد صدور رای 2.1 میلیارد دلاری را كه در دادگاه ایالتی میسوری توسط زنانی كه گفته اند به دلیل پودر بچه شركت صدمه دیده است ، مورد رسیدگی قرار نخواهد داد. سهام J&J ، نیازی به گفتن نیست ، در حال سقوط است.

J&J سالهاست که با ادعای اینکه پودر بچه باعث سرطان شده است با دعواهای حقوقی مبارزه کرده است. در ماه مه گذشته ، این شرکت متوقف شد فروش پودر بچه جانسون مستقر در تالک در ایالات متحده و کانادا ، دلیل این تصمیم “تغییر در عادات مصرف کننده” است.

این شرکت از دیوان عالی کشور خواسته بود در حکم دادگاه تجدیدنظر میسوری تجدیدنظر کند که 2.1 میلیارد دلار به 22 زن مختلف که قاضی دادگاه بدوی آنها را با هم ترکیب کرده بود ، اعطا کرد. دادگاه تجدیدنظر جایزه اصلی هیئت منصفه را که 4.7 میلیارد دلار بود ، قطع کرد.

این 22 زن فقط بخش کوچکی از پرونده های قضایی است که J&J از طرف افرادی که ادعا می کنند توسط پودرهای بدن شرکت حاوی تالک آسیب دیده اند ، تشکیل شده است. این شرکت در آخرین پرونده خود در سه ماهه اعلام کرد که با 28900 شکایت روبرو شده است.

در بیانیه ای ، این شرکت خاطرنشان کرد که فرجام خواهی به جای س questionsالات واقعی در مورد ایمنی محصولات این شرکت ، در مورد س legalالات حقوقی مطرح شده است. مدت هاست که J&J تأکید کرده است که پودر بچه آن بی خطر است ، فاقد آزبست است و باعث سرطان نمی شود.

این شرکت گفت: “تصمیم دادگاه برای رسیدگی به پرونده اینگهام ، س legalالات حقوقی قابل توجهی را حل نمی كند كه دادگاه های ایالتی و فدرال در مورد موضوعات مربوط به حقوق دادرسی و صلاحیت شخصی با آنها روبرو خواهند شد.” دیوان عالی بارها گفته است که تصمیم آن در مورد انکار رسیدگی به پرونده ، هیچ عقیده ای درباره شایستگی ندارد و ما همچنان معتقدیم که دیدگاه ما در مورد قانون و حقایق در نهایت غالب خواهد شد. “

با وجود مشکلات تالک ، سهام J & J امسال بیش از 5 درصد افزایش یافته است و تحلیلگران همچنان صعودی هستند. منتوجه داشته باشید از ظهر روز سه شنبه ، دانیل آتالفی ، تحلیلگر SVB Leerink خاطرنشان كرد كه دادخواستهاي اصلي تالك تا اوايل سال آينده كه يك دادرسي چند محدوده تركيبي آغاز شود ، نخواهد آمد.

وی نوشت: “این تصمیم اساساً دیدگاه ما در مورد روند رشد JNJ و همچنین توانایی اجرای شرکت را تغییر نمی دهد و بیش از هر چیز سر و صدا است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>