داده های مطالعه J&J مزایای جو دو سر در مراقبت از پوست برای بیماران انکولوژی را نشان می دهد

Johnson & Johnson Consumer Health یافته های یکی از اولین مطالعات بالینی بررسی رژیم روزانه مراقبت از پوست به عنوان درمان کمکی برای بیماران مبتلا به سرطان را در تجربه ملاقات مجازی آکادمی پوست (AAD) (VMX) 2021 ارائه کرد. این مطالعه روزانه Avena sativa را نشان می دهد رژیم مراقبت از پوست (جو دو سر) بهبود قابل توجهی در خشکی استخوان و خارش (خشکی پوست و خارش) برای بیماران بزرگسال تحت درمان های انکولوژیک سیستمیک فراهم می کند ، که نشان می دهد درمان ترمیم کننده پوست Aveeno برای کنترل خارش خفیف تا متوسط ​​و / یا ایمن است. خشکی پوست مربوط به درمانهای سیستمیک انکولوژی در بزرگسالان.

کارولین تیلت ، رئیس جهانی تحقیق و توسعه ، جانسون و جانسون Consumer Health ، گفت: “هدف نهایی سرطان درمانی نجات جان انسان ها است ، که اغلب شامل یک رویکرد تهاجمی برای درمان است که ممکن است منجر به عوارضی از جمله تخریب سد پوستی شود.” “Johnson & Johnson Consumer Health متعهد به ارائه گزینه های درمانی برای حمایت از نیازهای کل بیمار با راه حل های بی خطر و م overثر بدون نسخه است. ما خوشحالیم که نتایج حاصل از اولین مطالعات بالینی را بررسی می کنیم که روزانه بدون نسخه پزشک را بررسی می کند رژیم مراقبت از پوست که نشان دهنده پیشرفت چشمگیری در پوست بیماران سرطانی است. “

بیمارانی که در این مطالعه ثبت نام کرده بودند ، عوارض جانبی شایع خشکی خفیف تا متوسط ​​(μ = 1.5) و خارش (9/0 = μ) مربوط به درمان سرطان خود را گزارش کردند. بیماران به مدت پنج هفته از رژیم مراقبت از پوست Avena Sativa استفاده کردند که شامل موارد زیر بود:

• شستشوی بدن بدون سولفات پوست درمانی ترمیم کننده Aveeno که هر روز یکبار برای دوش گرفتن استفاده می شود.
• کرم ترمیم کننده جو دوسر پوست درمانی Aveeno’s دو بار در روز استفاده می شود.
• مرهم مرطوب کننده خارش پوست درمانی ترمیم کننده Aveeno در صورت لزوم اعمال می شود. مومیایی ضد خارش با کنسانتره جو دو سر پری بیوتیک ، آلوئه ، ویتامین B5 و پراموکسین HCl تهیه شده است.

پس از پنج هفته ، پیشرفت های چشمگیری (ص

بیماران همچنین پیشرفت های قابل توجهی را گزارش کردند (p

درمان سرطان با مهارکننده های کیناز اغلب منجر به عوارض جانبی مربوط به پوست می شود که به آن واکنش های جانبی پوستی (CADR) نیز گفته می شود ، که می تواند کیفیت زندگی بیماران را تحت تأثیر قرار دهد. نمونه هایی از CADR ها التهابات پوستی ، عفونت ها ، خارش و سایر علائم هستند و به دنبال تجویز مهارکننده های گیرنده فاکتور رشد اپیدرمال (EGFRis) مکرر هستند.

در یک شرکت دارویی Johnson & Johnson Consumer Health و Janssen و تجزیه و تحلیل جانسون و جانسون ، بررسی اثرات هشت مهار کننده گیرنده فاکتور رشد EGFRis و اندوتلیال عروقی (VEGFRis) (3 ، 10 ، 30 ، 100 نانومتر) بر کراتینوسیت های انسانی در یک ریز سه بعدی جدید – مدل کشت بافت پوست ، نتایج نشان داد که درمان سرطان می تواند به طور مستقیم بر رشد و تمایز سلول بر سطح پوست تأثیر بگذارد.

دکتر جورجیوس استاماتاس ، تحقیق ، گفت: “مانع پوستی تحت تأثیر برخی از درمان های سرطانی قرار می گیرد. با تغییر برنامه های طبیعی سلول های پوستی ، سد پوست آسیب دیده و باعث می شود آب به راحتی فرار کند و مواد محرک به راحتی به پوست نفوذ کنند.” همکار و همکار ، جانسون و جانسون Consumer Health. “شرکت های دارویی Johnson & Johnson Consumer Health و Janssen از Johnson & Johnson با این آخرین تحقیق نشان داده اند که ما می توانیم با استفاده از محلول های موضعی ، عوارض جانبی مربوط به پوست را از خفیف تا متوسط ​​به میزان قابل توجهی بهبود بخشیم ، به بیماران کمک می کند تا در درمان سرطان خود تمرکز کنند.”

در یک مدل اپیدرم انسانی با ضخامت کامل بازسازی شده (RHE) کاهش در میزان از دست دادن آب ترانس اپیدرم (TEWL) مشاهده شد ، که نشان می دهد سد پوست به خطر افتاده است. این مطالعه نشان داد که درمان موضعی RHE با فرمولاسیون نرم کننده در طول درمان EGFRi می تواند افزایش TEWL ناشی از درمان با EGFRis را کاهش یا حتی به طور کامل مهار کند. این مطالعه نشان داد که نرم کننده های موضعی می توانند به بهبود آسیب موانع پوستی و تحریکات بعدی پوست کمک کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>