جودی فاستر در گلدن گلوب از روغن صورت بیوگرافی استفاده می کند

بیوگرافی مواد طبیعی و فعال را با طراحی و کاردستی متعادل می کند.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر03.02.21

بیوگرافی مارک تجاری برای کسانی است که بدنبال روغن های صورت با عملکرد بالا و مشتق شده از طبیعت هستند. نام تجاری باعث تعادل مواد طبیعی و فعال با استانداردهای بالایی در طراحی و ساخت می شود.

محصولات آن با بهترین مواد گیاهی ، روغنهای مقطر و فشرده خالص فرموله می شود – بدون پودر ، پارابن ، الکل یا مواد پرکننده که معمولاً در روغنهای دیگر صورت وجود دارد. از نظر بالینی ثابت شده است که هر ترکیبی از مواد فعال باعث ایجاد وقت اضافی می شود ، برنامه های روزمره شما را ساده می کند و در عین حال داستان پوست و روز شما را تغییر می دهد.

به تازگی ، این برند به اشتراک گذاشته است که برت فریدمن ، آرایشگر ، از بیوگرافی Golden Ray Glow Drops برای آماده سازی پوست جودی فاستر برای گلدن گلوب 2021 استفاده کرده است.

“چه اسلحه مخفی من برای آبرسانی بیشتر پایه های مات است؟ من قبل از چرخش روی پایه ، چند قطره Active Oil بیوگرافی را به برس پایه خود اضافه می کنم. برای جودی من از روغن پرتوی طلای طلایی که کمی درخشان است استفاده کردم. اگر می خواهید این ترفند عالی است فونداسیون مات فاو فعلی خود را بگیرید و کمی لیفت آبرسان به آن بدهید “، فریدمن گفت.

Golden Ray یک قفل رطوبت تقویت کننده درخشندگی است و از قدرت جلبک های دریایی فرانسه برای تحریک کلاژن برای افزایش انعطاف پذیری استفاده می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>