جن آتکین با لوازم آرایشی وروجک پیوست

Jen Atkin ، کارآفرین زیبایی ، بنیانگذار مراقبت از مو Ouai و Mane معتادان ، با Elf Cosmetics برای ایجاد مجموعه محدود جن xx Jen Atkin ، با یکدیگر پیوند داده اند. (آتکین تمام یادداشت های خود را با xx امضا می کند – ابراز عشق شخصی و توانمند سازی زنان.)

مجموعه ملزومات روزمره شامل فرمول های بسته بندی شده و سایه های جهانی است که ترکیب واقعی و نگرش اتکین با تعهد جن را در ایجاد محصولات با کیفیت بالا و قابل دسترسی برای هر چشم ، لب و صورت ترکیب می کند.

“چه کسی بهتر از شور و اشتیاق ما برای” جن ساختن “مجسم از جن اتکین است؟” کوری مارکیزوتو ، مدیر ارشد بازاریابی ، جن زیبایی گفت. “یک آرایشگر مشهور ، پیشگام ، تأثیرگذار و نویسنده رسانه های اجتماعی ، جن از سیستم عامل و نفوذ خود برای پیروزی در موفقیت دیگران استفاده می کند. از طریق این مجموعه نشاط آور ، ما متحد نیروها می شویم و دیدگاه همفکر خود را برای کمک به دیگران برای احساس نسخه ای بهتر از خود ترکیب می کنیم. “

“احساس قدرت در پوست به شما قدرت انجام کارهای بیشتری را می دهد. هنگامی که احساس خوبی دارید ، برای تقویت موفقیت xxtra دارید. من در ایجاد محصولات زیبایی با کیفیت وسواس دارم که برای همه قابل دسترسی است. ” “و هیچ کس بهتر از لوازم آرایشی جن نمی داند.”

این مشارکت الهام گرفته از ارزشهای مشترک جن و آتکین در تشویق قدرت و فراگیری زنان بود.

الف و آتکین متعهد شده اند که این مجموعه را با یک برنامه بازگشتی که از دختران Inc در ایالات متحده پشتیبانی می کند ، جشن بگیرند و شبکه دختران در انگلستان دختران یک شرکت غیر انتفاعی است که فرصت های آموزشی و مشاوره ای را برای دختران بالا می برد. ، آنها را به استفاده از صدای خود ترغیب کنید و آنها را برای موفقیت با اطمینان آماده کنید. شبکه دختران با اتصال آنها به یک مربی و شبکه ای از الگوهای زن حرفه ای ، از کمترین مزایای دختران الهام گرفته و به آنها قدرت می بخشد.

ترکیب جدید شامل موارد زیر است:

  • XXtra Lip Duo. این رژ لب ها و خط لب های 2 در 1 منگنه ای از رنگ غنی و مات با احساس راحت و خامه ای دارند. 3 سایه لب برای جن وجود دارد. ایده روشن ، قرمز داغ ؛ se.lfie صورتی ، صورتی ملایم و قهوه ای پررنگ ، قهوه ای متوسط ​​ساخته است. هر دو نفره لب به صورت جداگانه فروخته می شود یا هر 3 مورد را در کیت لب قرار دهید. فردی: کیت 8 دلار / 8 پوند: 20 دلار (ارزش 24 دلار) / 20 پوند (ارزش 24 پوند)
  • انار مو و ابرو. آتکین رئیس موهای زیبا است ، بنابراین دلیل این ژل شفاف ابری که به کار خود ادامه می دهد کاملاً منطبق است. فرموله شده برای هر نوع مو و تن ، موها را در جای خود قرار می دهد ، تعریف می کند و نگه می دارد. 6 دلار / 6 پوند
  • بیایید elfing Do This Face Palette را انجام دهیم. این پالت همه در یک موجود در Light-Medium و Medium-Deep به شما کمک می کند تا به ظاهر آرایش شیک و بدون زحمت Atkin دست یابید. این سایه ها شامل سایه چشم های لوکس ، خط چشم کرم تا پودر ، رژگونه مات و شفاف ، برنز براق خورشید و هایلایتر براق کننده است. 14 دلار / 14 پوند
  • خط صفر تلاش. خط چشم بدون زحمت با استفاده از این فرمول خط چشم کرم به پودر یک انگشت پاک کنید. این مداد خط چشم با سهولت مداد ظاهری دودی و سایه چشم دارد. از قهوه ای به زمین یا جت ست سیاه را انتخاب کنید. 5 دلار / 5 پوند
  • مه من؟ آبرسانی به غبار نارگیل. با این غبار سبک و مرطوب کننده صورت پوست را مرطوب کرده و آرایش را تازه کنید. این عطر از رایحه نارگیل الهام گرفته از عشق اتکین به پرفروش ترین مه های جن است. 8 دلار / 8 پوند
  • Eyes Up Here Brow and Liner Kit. یک چشم دودی و ابرو بدون دود و خستگی ایجاد کنید که ثابت بماند. این کیت شامل Brow Pomade مورد علاقه Atkin ، خط چشم Zero Effort به رنگ سیاه و برس ابرو دو سر است. 12 دلار (15 دلار ارزش) / 12 پوند (15 پوند ارزش)

آتکین افزود: “یکی از دلایلی که می خواستم با جن همکاری کنم این است که آنها اهمیت – اکنون بیش از هر زمان دیگری – برای بازگرداندن به جامعه را درک می کنند.”

به همین منظور از elf-icianados دعوت می شود تا با گرفتن یک ژست قدرت و ایجاد جن-خودی خود در بازپرداخت جن ساخته شود و سپس آنها را با هشتگ # ساخته شده خود در شبکه های اجتماعی منتشر کند.

برای هر پست با # خود ساخته شده در اینستاگرام ، بین 4 آوریل 2021 و 30 آوریل 2021 ، جن و جن اتکین 1 دلار به دختران Inc تا سقف 25000 دلار کمک مالی می کنند. الف همچنین مبلغ 1 پوند به شبکه دختران ، حداکثر 5000 پوند کمک خواهد کرد.

elf xx Jen Atkin بصورت انحصاری در فروشگاههای elfcosmetics.com ، ulta.com و Ulta Beauty در ایالات متحده و در boots.com و فروشگاههای Boots در انگلیس در دسترس خواهد بود. به برنامه وفاداری Beauty Squad elf بپیوندید تا اولین کسی باشید که در 5 آوریل این مجموعه محدود را خریداری می کند. این مجموعه در 7 آوریل در Ulta.com در دسترس خواهد بود و در 14 آوریل در فروشگاه های Boots و boots.com به بازار بین المللی می رود. از 18 آوریل در فروشگاه های Ulta Beauty در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>